Передплата 2024 «Добрий господар»

У Telegram запрацювало чергове оновлення

  • 05.11.2022, 18:45
  • 985

Тепер користувачі Telegram зможуть розділяти обговорення у великих групах на теми, придбати колекційні публічні імена для профілів та розшифровувати відеоповідомлення

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Про це повідомив засновник Telegram Павло Дуров.

Теми у групах

Адміністратори груп в Telegram на 200 і більше учасників можуть організувати обговорення з тем. Нова функція дозволяє створювати окремі чати всередині основної групи.

Колекційні публічні імена

Тепер до облікових записів і чатів можна привʼязати кілька колекційних публічних імен — на додаток до одного звичайного.

Як і звичайні імена користувачів типу @username, вони відображаються у результатах глобального пошуку і можуть використовуватися поза Telegram як посилання. На відміну від стандартних імен користувачів, колекційні імена можуть бути коротшими за 5 символів.

Розшифровка відеоповідомлень

Передплатники Telegram Premium зможуть миттєво перетворювати фрази із відео на текст. Раніше така функція була доступна для голосових повідомлень.

Нові набори емодзі

У Telegram тепер будуть 12 нових офіційних наборів. З підпискою Telegram Premium такі емодзі можна використовувати в будь-яких повідомленнях та підписах до медіафайлів або для тематичних статусів.

Оновлений нічний режим на iOS

Розробники оновили дизайн нічних тем у додатку Telegram для iOS.

Налаштування розміру тексту на Android

У меню «Налаштування чатів» на Android можна буде змінити розмір тексту.

Нові інтерактивні емоди та реакції

У Telegram додали чотири нових інтерактивних емодзі 😴👨‍💻🤓👀 з повноекранною анімацією в особистих чатах. Їх можна використовувати як реакцію.

Схожі новини