Передплата 2024 «Добра кухня»

Уряд Федеративної Республіки Німеччини передав захисникам північних кордонів України інженерну техніку

  • 04.11.2022, 10:10
  • 611

Сертифікат на екскаватор передали начальнику 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців полковнику Антону Квятковському

У межах співпраці Державної прикордонної служби з Урядом Федеративної Республіки Німеччина прикордонники отримали від Федеральної агенції з технічної допомоги МВС Німеччини як гуманітарну допомогу багатоцільовий гусеничний екскаватор"Caterpillar 336−08″ у комплекті з навісним обладнанням, запасними частинами, інструментом та приладдям. Його використання на найбільш загрозливих напрямках суттєво підвищить можливості інженерних підрозділів з облаштування фортифікаційних та інженерних споруд для недопущення проникнення диверсійно-розвідувальних груп на територію України та інших провокацій на державному кордоні.

Передача допомоги, вартість якого — майже 3 мільйони гривень, відбулася за участі делегації Посольства ФРН в Україні на чолі із Надзвичайним і Повноважним Послом Анкою Фельдгузен та першого заступника Голови Державної прикордонної служби України генерал-майора Володимира Нікіфоренка.

Перший заступник Голови Держприкордонслужби проінформував німецьких партнерів про ситуацію на кордоні та участь військовослужбовців прикордонного відомства у відсічі збройної агресії росії.

— Підрозділи Держприкордонслужби, перебуваючи на передовій, протистоять ворогу під цілодобовими ракетними та мінометними обстрілами, ведучи тяжкі бої, — зазначив генерал-майор Нікіфоренко. Також він зауважив, що в умовах збройної агресії росії проти України постійним стримувальним фактором для ворога є належно організоване інженерне та фортифікаційне облаштування державного кордону. І що після нашої перемоги, державний кордон України з росією та білоруссю де-факто стане зовнішнім кордоном Європейського Союзу.

— Ми розуміємо потреби України. Співпраця буде продовжуватись. Ми будемо підтримувати Державну прикордонну службу, — наголосила Анка Фельдгузен.

Сертифікат на екскаватор передали начальнику 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців полковнику Антону Квятковському, який подякував пані Послу за допомогу й підтримку під час війни та запевнив іноземних партнерів, що усе майно буде залучено для посилення обороноздатності та захисту нашої країни. Це вкрай важливо, адже умовах сьогодення цей напрямок залишається одним із основних елементів безпекової складової, адже територію білорусі ворог використовує як плацдарм для нанесення ударів по Україні.

Схожі новини