Передплата 2024 «Добре здоров’я»

На Одещині затримали організатора та учасників схеми незаконного перевезення через кордон

  • 31.10.2022, 15:00
  • 747

Під час реалізації оперативної інформації прикордонники виявили трьох українців призовного віку, які шукали спосіб незаконно перетнути кордон

На околиці с. Шершенці, що на Одещині, охоронці кордону зупинили автомобіль, яким їхав місцевий мешканець. В авті також були троє громадян України, двоє з яких планували незаконно виїхати до Молдови, третій — організовував перевезення за кордон.

Прикордонники встановили, що українці після Молдови планували потрапити до країн ЄС. Для цього вони через інтернет зв’язалися з мешканцем прикордоння. За свої послуги місцевий мешканець просив 4 500 доларів. Прибувши до Одеси, «мандрівники» винайняли автомобіль, яким доїхали до с. Івашків Подільського району, де зустрілися з організаторами. Всі гуртом поїхали до кордону, де на них чекав ще один місцевий, який також хотів незаконно виїхати з країни, аби уникнути призову до лав ЗСУ.

Щодо виявлення ознак злочинів, передбачених ст. 336 ККУ «Ухилення від призову за мобілізацією» та ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», прикордонники скерували повідомлення до Нацполіції. Тривають невідкладні слідчі дії.

Схожі новини