На Львівщині призупинили аварійні вимкнення електроенергії
- 28.10.2022, 11:05
- 936
У Львові та області наразі призупинили віялові відключення електроенергії
![На Львівщині призупинили віялові відключення електроенергії. Фото із мережі](https://wz.lviv.ua/img/360x200/d/780z-7ef0e0c7.jpg)
Про це повідомили у «Львівобленерго».
Однак аварійні відключення можуть відновити за потреби.
«Графік аварійних відключень вводять не планомірно, а тільки за розпорядженням НЕК „Укренерго“ відповідно до оперативної ситуації в енергосистемі України. Тому спрогнозувати впровадження графіку заздалегідь практично неможливо. Вказівка про його застосування може з’явитися будь-коли», — йдеться у повідомленні.
Якщо на Львівщині знову запровадять графік аварійних відключень, то про це поінформують додатково.
Тим часом мешканців області все ж закликають зменшити використання електроенергії у пікові години: з 8 до 11 години вранці та з 17 до 23 години ввечері.
Найбільш енерговитратними приладами є електрообігрівачі, бойлери, електроплити, мікрохвильові печі, пральні машини, електричні духовки, електрочайники, праски, посудомийні машини, кондиціонери та порохотяги.