У вантажному потягу прикордонники знайшли контрабандні сигарети
- 24.10.2022, 15:10
- 583
У потягу, що готувався до відправлення в Угорщину, оперативні співробітники Чопського прикордонного загону виявили партію безакцизних тютюнових виробів
/wz.lviv.ua/images/news2/2022/10/24/0a50402e.jpg)
Задля реалізації оперативної інформації прикордонники спільно з представниками Апарату директора з економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці здійснили перевірку вантажного потягу сполученням «Вінниця — Еперешке (Угорщина)» на залізничній сортувальній станції «Батєво».
У результаті огляду в одному з вагонів з вантажем «жмих» було виявлено два пакунки з сигаретами без марок акцизного збору.
Вони були упаковані у поліетиленову плівку та прикріплені до рами вагона. Загалом у пакунках нарахували 480 пачок тютюнових виробів.
Наразі триває встановлення осіб, причетних до правопорушення. Виявлені сигарети вилучили представники митного посту «Батєво».