Передплата 2024 ВЗ

«Не бійтесь путіна, вчіться в українців»

  • 15.10.2022, 12:01
  • 743

Порошенко в ефірі американського телеканалу Fox News заявив, що для миру в Україні та безпеки у світі потрібна глобальна єдність проти російського режиму

Перебуваючи у нещодавно звільненому Ізюмі на Харківщині, Порошенко наголосив, що довіряти путіну не можна, а найкращий переговорник з агресором — це Збройні Сили України.

«Ті, хто намагається знайти компроміс з путіним, повинні розуміти наступне — путін хоче нас вбити, а ми хочемо жити. путін хоче стерти Україну як державу, як націю з карти світу, а ми хочемо мати свою державу, ми хочемо повернути її в європейську сім'ю», — пояснює Порошенко.

«Я говорю з вами безпосередньо з лінії фронту, фронт звідси недалеко. Це — тепер всесвітньо відоме місто Ізюм, яке було звільнене пару тижнів тому. Зараз було ексгумовано тіла понад 500 мирних українських жінок і дітей, убитих російськими варварами. Це — хороша точка для початку «переговорів», — емоційно сказав Порошенко.

«3 дні тому путін відправив сотні ракет у всі міста, включаючи Київ. Ракети забрали десятки життів цивільних і поранили сотні. Це — суть «переговорів», — продовжив п’ятий президент.

«Найкращий переговорник, найкращий дипломат для цих переговорів — це ЗСУ, які підтримує весь світ. путін розуміє тільки силу і нашу єдність. Він піде настільки далеко, наскільки ми разом йому дозволимо», — наголосив Порошенко.

«Щодо переговорів у мене є лише дві поради: будь ласка, не довіряйте путіну. Я маю 5 років досвіду переговорів з ним. І не бійтеся путіна, вчіться в українців. Тримаймося разом, і ми відкинемо путіна і російські війська з української землі», — пояснює Порошенко.

«Для миру та безпеки нам потрібно депутінізувати Європу та світ і, зрештою, депутінізувати росію», — резюмує п’ятий президент.


Джерело: ЄС

Схожі новини