Передплата 2024 «Добрий господар»

Університетська лікарня з’явиться у Львові

  • 09.10.2022, 09:30
  • 839

Клінічну лікарню Львівської залізниці передадуть в управління Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Як зазначається, клінічну лікарню Львівської залізниці передадуть в управління Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. На базі медзакладу планується створення університетської лікарні.

Зазначається, що лікарня стане не лише клінічною базою для підготовки студентів, інтернів, курсантів, а й надаватиме високоспеціалізовану медичну допомогу та матиме змогу отримувати додаткове фінансування шляхом підписання договору з Національною службою здоров’я України.

«Сьогодні ми детально вивчаємо формати, за якими лікарня Львівської залізниці може стати базою для створення університетської лікарні під управлінням Львівського медуніверситету. Однак йдеться не лише про передачу майнового комплексу. Для нас надважливо зберегти та підсилити кадровий потенціал, який наразі наявний у лікарні. В майбутньому ми бачимо цей заклад потужною клінічною базою, де кожен студент, інтерн та медик зможе вдосконалювати свої професійні навички й робити процес лікування якомога ефективнішим для пацієнтів», — зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час наради з керівництвом лікарні, членами правління Укрзалізниці та керівництвом департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

За словами Ляшка, наразі лікарня потребує певної модернізації та посилення матеріально-технічної бази.

Відтак 2023 рік для Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті стане перехідним. За цей час медичний заклад має удосконалити всі процеси та налагодити роботу з Електронною системою охорони здоров’я.

Очікується, що вже з 2024 року університетська лікарня при Львівському медуніверситеті імені Данила Галицького зможе укладати контракти з Національною службою здоров’я. Попередньо лікарня розраховує на 17 пакетів за Програмою медичних гарантій.

Схожі новини