Вірменія, Азербайджан та Євросоюз розмістять цивільну місію ЄС на кордоні

  • 07.10.2022, 13:45
  • 393

Вірменія та Азербайджан домовилися про розміщення цивільної місії ЄС вздовж кордону, яка працюватиме спільно з комісіями з делімітації

Вірменія та Азербайджан домовилися про розміщення цивільної місії ЄС вздовж кордону. Фото із мережі
Вірменія та Азербайджан домовилися про розміщення цивільної місії ЄС вздовж кордону. Фото із мережі

Про це повідомила пресслужба Європейської ради.

Президент Азербайджану, прем'єр-міністр Вірменії, президент Франції та глава Європейської радиу днями зустрілися у Празі на полях першого засідання Європейського політичного співтовариства.

«Вірменія та Азербайджан підтвердили свою прихильність до Статуту Організації Об'єднаних Націй та Алма-Атинської декларації 1991 року, в якій обидві сторони визнають територіальну цілісність та суверенітет одна одної. Вони підтвердили, що це буде основою для роботи комісій з делімітації кордонів і наступне засідання прикордонних комісій відбудеться в Брюсселі до кінця жовтня», — передає пресслужба.

Відомо, що Вірменія погодилася сприяти розміщенню цивільної місії ЄС вздовж кордону з Азербайджаном, а Азербайджан погодився співпрацювати з цією місією за необхідності.

Місія розпочне роботу у жовтні. Вона триватиме два місяці.

«Метою цієї місії є зміцнення довіри та за допомогою своїх звітів внесення вкладу в роботу прикордонних комісій», — йдеться у повідомленні.

Схожі новини