Колишня «Міс Львів» Наталія Болюх відреагувала на позбавлення її корони… патріотичним букетом

Назвала себе щирою українкою, але мовою окупанта

Наталія Болюх
Наталія Болюх

Модель родом із Львівщини Наталія Болюх, яку 3 вересня оргкомітет соцпроєкту «Міс Львів» позбавив титулу «Міс Львів-2018» за тісну співпрацю та дружбу з російськими провладними діячами, доволі дивно відреагувала на події довкола своєї персони. Замість традиційного відеокоментаря про позбавлення титулу міс, Наталія оприлюднила у сторісі свого Інстаграму букет з синьо-жовтих квітів, який їй начебто подарували друзі.. І підписала: «Горжусь тем, что я украинка».

Нагадаємо, скандальна Наталія Болюх вже чимало років мешкає у москві, дружить з одіозними діячами, які підтримують агресію проти України.

Коли почалося широкомасштабне вторгнення рф, колишня міс рекламувала в Інстаграмі модні речі російського виробника, принципово спілкується російською… У 2019 році подружилася з чиновником держдуми рф, а у лютому цього року обнімалася на камеру з нетверезим співаком родом з Грузії Григорієм Лепсом (підтримує загарбницьку політику путіна та війну проти України, внесений до чорного списку персон, які створюють загрозу нацбезпеці України). У лютому 2015 року Григорій Лепс гостро висловився проти Майдану в Україні.

«Вперше за всю історію конкурсу „Міс Львів“ ми позбавляємо титулу дівчину, яка її недостойна», — сказала у коментарі для «ВЗ» президентка соціального проєкту «Міс Львів» Валерія Никифорець.

Схожі новини