Президент утворив 20 військових адміністрацій на поки ще окупованій Луганщині: деталі

  • 24.09.2022, 10:35
  • 420

Володимир Зеленський створив 20 військово-цивільних адміністрацій на тимчасово окупованих територіях Луганської області

Про це відомо з сайту глави держави.

Зеленський створив військові адміністрації в містах Сватове, Старобільськ і Щастя. Інші військові адміністрації будуть створені в селищах і селах Луганщини.

За словами голови луганської ОВА Сергія Гайдая, створення військових адміністрацій дозволить швидко ухвалювати рішення після деокупації підпорядкованих їм територій, пише «Радіо Свобода».

Гайдай навів приклад деокупованих громад Харківської області, де проблем «набагато більше, ніж здається», причому деякі з них можна вирішити за менш ніж добу.

«Тому мною було прийнято рішення у кожній громаді Луганщини утворити військову адміністрацію. У разі деокупації це дозволить начальнику території практично миттєво приймати рішення. До прикладу, для виділення коштів не потрібно буде шукати депутатів місцевих рад, багато з яких стали колаборантами, або просто втекли на росію», — пояснив голова області.

Відтак Гайдай назвав укази Зеленського щодо військових адміністрацій «екстреним заходом задля порятунку людей, десятки тисяч яких входять в зиму без світла, газу, опалення».

Схожі новини