Передплата 2024 «Добрий господар»

Етер лише для… «слуг»

  • 20.09.2022, 20:14
  • 1 087

У серпні в етері російськомовного телемарафону іномовлення «FreeДом» було 20 ввімкнень десятьох народних депутатів України. Всі вони належали до фракції «Слуга народу»

Про пише «Детектор медіа».

Як підрахували у виданні, найчастіше з усіх депутатів — п’ять разів — вмикався «слуга народу» Федір Веніславський.

По три рази в етері побували Єгор Чернєв та Юрій Камельчук (відомий як завсідник каналів Медведчука та противник вакцинації).

По два рази в етері були Євгенія Кравчук та Олександр Мережко, по разу — Віталій Безгін, Денис Маслов, Дмитро Соломчук, Марія Мезенцева та Олег Дунда.

Журналісти інформують, що з усіх нардепів, які були в етері, до топу найчастіше запрошуваних гостей увійшов лише Федір Веніславський. Як і в липні, топ найчастіше запрошуваних гостей очолив воєнний експерт Олег Жданов (22 розмови), далі ідуть лідерка серпневого топу «Єдиних новин» речниця оперативного командування «Південь» Наталя Гуменюк та воєнний експерт Олександр Коваленко.

Популярні також політкоментатор Володимир Фесенко, херсонський політик Сергій Хлань та радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, які розповідають в ефірі про ситуацію на Херсонщині та в Маріуполі.

12 разів з’являлася в етері марафону росіянка Ольга Курносова — аналітикиня та журналістка. У топі також російські політики Ілля Пономарьов, Дмитро та Геннадій Гудкови, українські експерти Ігор Романенко, Віктор Ягун та інші.

69% запрошених в етер гостей представляли Україну, 20% - росію.

Схожі новини