Передплата 2024 «Добрий господар»

«Я пережила і тепер знаю: перемогти рак — реально»

Переможниця «Голосу країни» Оксана Муха розповіла, як боролася зі страшною хворобою

Оксана Муха. Фото з Фейсбуку Оксани Мухи
Оксана Муха. Фото з Фейсбуку Оксани Мухи

Новина, яку на своїй сторінці у соцмережах опублікувала відома українська співачка, переможниця «Голосу країни» Оксана Муха, шокувала дописувачів. Співачка щиро розповіла про свій біль і непростий шлях у боротьбі з раком: «Я пережила, мені переболіло, і тепер знаю, що перемогти — це реально… Я мушу жити, бо люблю!».

За словами Оксани Мухи, вона рік боролася за життя з підступною хворобою. І переконує, що рак — не вирок, хоча хвороба дуже жорстока.

«Настільки жорстоко, що ти закриваєшся, — каже співачка. — Навіть від найближчих друзів. Закриваєшся, щоб знайти сили для боротьби. Ти шукаєш шлях. А найважче — намагаєшся прийняти ситуацію… і, врешті, стати на цей шлях.

У тій невідомості не уявляла, що зустріну таких чудових людей, через яких Господь скаже мені, як сильно любить мене. Дуже вдячна всім, хто підтримав, і продовжує підтримувати мене на цій дорозі.

Бажаю кожному онкохворому знайти свій шлях до одужання. І бажаю не втратити віру. Бо в Бога все можливо.

У часі боротьби за життя, все набуло значно глибших відтінків. Прийшло переусвідомлення цінностей. Це логічно. Я дуже пошкодувала за час із сином, якого було недостатньо. Що мало набулась з рідними… Злилась, що дозволяла собі працювати в режимі понад сил.

Стало боляче, що час, котрий був присвячений собі, виявився зовсім мізерним.

Але мене не полишало відчуття: ніхто і ніщо не зможуть зупинити мене співати. Бо через пісню я відкриваю людські душі.
Таке моє призначення.

Думки не припускала, що можу скасувати концерти, навіть у часі терапій, бо ви мене чекаєте. Тому ми з вами бачились в грудні 2021-го у Львові, у січні-2022 — у Вінниці, Києві та Івано-Франківську, і навіть у лютому-2022 у Празі, коли мені говорили, що це неможливо… але я знала, що в Бога все можливо.

А потім почалась війна.

Це забрало всі сили.

Безвихідь. Дикий біль, бо ти далеко, бо ти не можеш допомогти так, як би хотів…

Мені дуже пощастило. За рік до хвороби доля подарувала мені Миколу/Niko Strus. Він пройшов поруч всі 24/7 випробувань. Мій Ангел-Охоронець. І ви зараз бачите ще один мій портрет авторства Миколи / Niko Strus «Я перемогла». Такою мене бачило небагато людей.

Я повертаюсь.

Трохи змінилась…

Потребую відкритись знову".

Сил тобі і натхнення, наша українська зіронько, співоча пташко! Чекаємо на твоє повернення на великій сцені.

Схожі новини