Ігри Воїнів: п’ятеро представників Львівщини візьмуть участь у змаганнях у США

  • 16.08.2022, 15:16
  • 685

Збірна команда ветеранів та військовослужбовців України провела навчально-тренувальні збори у Великій Британії, на яких готувалась до участі в міжнародних спортивних змаганнях Warrior Games

Фото: Львівська ОВА
Фото: Львівська ОВА

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Як зазначається, після навчально-тренувального збору та низки зустрічей українська делегація вирушає у США.

Цьогоріч змагання відбудуться у штаті Флорида з 16 до 29 серпня. Українські ветерани та військовослужбовці, які отримали поранення, контузії, травми та захворювання під час захисту Батьківщини, вперше візьмуть в них участь.

До складу національної збірної ввійшли 5 ветеранів та військових з Львівщини. Це, зокрема ветерани Національної гвардії України Дмитро Афанасьєв та Ігор Галушка. Дмитро змагатиметься за медалі у стрільбі з лука та волейболі сидячи, а Ігор — у веслуванні.

Ветеран Збройних Сил України Олександр Заставський представлятиме Україну одразу у 4 дисциплінах: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба та волейбол сидячи.

У кількох дисциплінах змагатиметься і ветеран Збройних Сил України Сергій Калитюк. Він боротиметься за медалі у велоспорті, кульовій стрільбі, стрільбі з лука та баскетболі на візках.

Військовослужбовець Збройних Сил України Віктор Легкодух на змаганнях у США виступить у 5 дисциплінах: велоспорт, штовхання ядра, веслування, баскетбол на візках та кульова стрільба. У складі делегації також перебуває львів'янка, яка тренує збірну, Леся Шах.

Довідка

Warrior Games — це міжнародний спортивно-реабілітаційний захід для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків у зоні бойових дій. Захід організовує Міністерство оборони США з 2010 року у 12 адаптивних видах спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг, волейбол сидячи.

Схожі новини