Снігур та потяг: в Україні з’явилися нові марки

  • 10.08.2022, 11:55
  • 466

Ентузіасти створили колекційну поштову марку, присвячену роботі українських залізничників під час евакуації

Фото із мережі
Фото із мережі

На новій рідкісній серії марок зобразили вокзал Харкова та поїзд «Hyundai».

Саме такі електропоїзди допомогли вивезти з-під обстрілів тисячі людей навесні 2022 року. Марка називається «Евакуаційний поїзд Харків-Львів».

Про це TRAVEL РБК-Україна розповів ентузіаст, автор youtube-каналу «Залізні магістралі» Олег Васильєв. Автор колекційної марки «Евакуаційний поїзд Харків-Львів» художник-ілюстратор Максим Музичко. Всі марки мають номінал «Укрпошти» і друкуються на офіційному бланку у рамках проекту «Власна марка».

Днями марку вже вручили директору філії «Укрзалізниці» «Українська залізнична швидкісна компанія» Андрію Уманцю. Олег Васильєв зазначив: це зробили тому, що колектив цього підприємства брав активну участь в евакуаційних заходах.

Також митці створили марку на основі скульптури путіна, який дуже схожий на орка і тримає начебто вбиту синицю.

Дезінформацію про масові вбивства цих птахів в Україні - нібито через колір пір'я — російські пропагандисти поширювали ще вісім років тому.

Про це пише ТСН.

Творці випустили лише 100 блоків та тисячу окремих одиниць, які урочисто погасили на головному поштамті Запоріжжя. Гроші за марки скерують на створення культурного хабу для українських виконавців. Мережа одразу вибухнула жартами і мемами: користувачі вказують на схожість карикатури з марки на реального путіна.

Перші примірники відправили у кремль — особисто для російського лідера.

У конверт поклали історію Криму та видруки з Римського статуту — аби він вже готувався до Гаазького трибуналу.

Частину виручених коштів спрямують на ЗСУ та допомогу цивільним.


Джерело:

Схожі новини