У Раді хочуть перевірити депутатів, які виїхали на початку війни

  • 09.07.2022, 18:50
  • 603

Для цього створять Тимчасову слідчу комісію, яка перевірить факти і причини перебування за межами України народних депутатів, які виїхали після початку повномасштабного вторгнення рф

У Раді хочуть перевірити депутатів, які виїхали на початку війни
У Раді хочуть перевірити депутатів, які виїхали на початку війни

Про це повідомив голова парламенту Руслан Стефанчук, передає «Інтерфакс-Україна».

«Думаю, що скоро буде ініційовано створення тимчасової слідчої комісії, яка зможе визначити всі факти їх перебування не на території України, причини цього — і рекомендувати відповідні рішення до ухвалення у Верховній Раді.

Тому зараз ми на шляху до того, щоб депутати, які не виконують своїх функціональних обов'язків, не мали можливості працювати в стінах українського парламенту.

Якщо є такі парламентарії, щодо яких відкрито кримінальні провадження, то ми вже відкликали їх з посад у комітетах. Це, зокрема, пан Медведчук і пан Ковальов", — наголосив Стефанчук.

Він зазначив, що заробітну плату не виплачують тим парламентарям, які не беруть участі в пленарних засіданнях Ради або у засіданнях комітетів.

Стефанчук також нагадав, що довибори до ВР для обрання депутатів замість омбудсмена Дмитра Лубінця та екснардепа Вадима Новинського відбудуться після завершення воєнного стану.

Фото із мережі

Схожі новини