Захищав країну: підполковника НГУ Валерія Ворона посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня
- 20.06.2022, 22:15
- 1 013
Гвардієць з Рівного, підполковник Валерій Ворон посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня
14 березня 2022 року під час ракетного обстрілу життя офіцера обірвалось. Військовослужбовець разом із бойовими товаришами виконував службово-бойове завдання. Як розповідають бойові побратими, за плечима підполковника чималий військовий досвід. У Рівному понад 5 років Валерій Ворон очолював батальйон Національної гвардії України. За цей час офіцер проявив себе як відповідальний, справедливий командир. За словами гвардійців, підполковник був гарним сім’янином і добрим другом, а на службі суворим, але спокійним, зваженим, мудрим.
«Ми служили пліч-о-пліч. Він був хорошим стратегом і добрим товаришем. Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, Валерій не зміг стояти осторонь і добровільно прийшов до центру комплектування та соціальної підтримки й став на захист України. Гвардієць одразу приступив до виконання службових обов’язків. Проте, на жаль, ця війна забирає найкращих», — розповідає його колега Віктор.
Наш народ бореться з окупантами з усіх сил. Кожне життя українського героя — це величезна втрата, котру ми не забудемо і не пробачимо. А ще ми не змарнуємо шанс побудувати вільну і квітучу Україну. За цю можливість найкращі сини й дочки нашої Батьківщини віддають свої життя.
Пам’ятаємо кожного Героя!
Пресслужба Національної гвардії України