Легко з фінами жодного разу не було...

Раніше збірна України провела зі збірною Фінляндії три матчі: двічі “синьо-жовті” перемагали, а останній поєдинок завершився внічию

Усі три матчі з фінською збірною про­йшли в рамках відбору на чемпіонати світу, і тричі біля керма «синьо-жовтих» перебу­вав Андрій Шевченко.

Перший матч відбувся 12 листопада 2016 року в Одесі й завершився мінімаль­ною перемогою українців 1:0, після влуч­ного удару Артема Кравця. Повторна гра відбулася 11 червня 2017 року у Тампере й завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей. Усі голи були забиті в другому тай­мі. Рахунок відкрив Євген Коноплянка, зго­дом Йоель Пох’янпало відновив рівнова­гу. А на 75-й хвилині переможний гол забив Артем Бесєдін.

18 березня цього року шляхи збірних України й Фінляндії уперше перетнулися у Києві — у відборі на Мундіаль-2022 у Ката­рі. Основні події відбулися у заключні де­сять хвилин напруженого поєдинку. Від­крив рахунок Жуніор Мораес, провівши свій перший гол у складі збірної України. Проте під завісу матчу Віталій Миколен­ко збив у штрафному свого опонента Те­ему Пуккі й був вилучений з поля. Румун­ський арбітр Іштван Ковач (нещодавно судив матч Ліги чемпіонів «Шахтар» — «Ін­тер») призначив пенальті, який реалізував сам потерпілий — 1:1.