Передплата 2024 «Добра кухня»

Астрологи: чоловіки якого знаку Зодіаку найбільш жадібні

  • 13.09.2021, 20:16
  • 378

ТОП-3 знаки Зодіаку-чоловіки, які найжадібніші

Про це пише Today.ua.

Діва

Чоловіки, народжені під цим знаком, швидше практичні, ніж по-справжньому жадібні, а тому і заслужили почесне третє місце. Представники цього знаку не люблять витрачати гроші даремно, але готові вкластися в потрібну покупку. Діва не стане задаровувати малознайому пасію, щоб переконатися, що вона крутить з ним шури-мури не заради грошей.

Скорпіон

Представники цього знаку отримали у астрологів друге місце серед найбільш жадібних чоловіків зодіакального кола. Вся річ у тому, що чоловік-Скорпіон не стане дарувати подарунки своїй другій половинці чисто з принципу, тому що впевнений, що любов — це духовне відчуття, яке не потрібно підкріплювати брюликами або квітами. Цікаво те, що це не жадібність чистої води, він і справді так вважає. У відносинах з представником цього знаку можна не розраховувати на затяжний цукерково-букетний період, замість цього ви отримаєте щирого і вірного партнера.

Козеріг

А ось хто по-справжньому жадібний, так це чоловік-Козеріг. І все це пов'язано з його обережністю. Представники цього знаку з обережністю пускають в своє життя нових людей. Зустрічаючись з дівчиною, він не буде задаровувати її подарунками, а ось якщо вона доведе свою вірність, прихильність і любов, тоді ситуація може змінитися. Але це не точно.

Читайте також: Астрологи назвали знаки Зодіаку, з якими краще не розлучатися

Схожі новини