Передплата 2024 ВЗ

На завершення роботи над фільмом про "вагнерівців" потрібно ще кілька місяців, - Грозєв

  • 24.04.2021, 16:50
  • 660

Щоб не затягувати вихід розслідування про зрив операції з бойовиками ПВК "Вагнера", Bellingcat спочатку випустить його текстову версію в супроводі короткого відеоролика

Про це в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» повідомив представник Bellingcat Христо Грозєв, інформує Цензор.НЕТ.

«Не можна прив'язуватися до конкретних дат, тому що люди, які називали, коли вийде новий „Джеймс Бонд“ — вже на 2 роки помилилися через те, що під час ковіду дуже складно знімати», — сказав Грозєв.

Він зазначив, що на завершення роботи над фільмом про «вагнерівців» потрібно ще кілька місяців.

«Тому ми вирішили все-таки не чекати закінчення самого фільму … а зробити, швидше за все, друковане, текстове видання нашого розслідування. І, можливо, з телевізійним форматом розслідування — не довгого, не повний фільм, а там, пів годинне розслідування. Постараємося це зробити якомога швидше», — сказав розслідувач.

Нагадаємо, вночі 29 липня в Білорусі були затримані 32 іноземні бойовики. За даними білоруського державного інформагентства БЕЛТА, це росіяни з ПВК Вагнера. Вони прибули до Білорусі, щоб дестабілізувати обстановку напередодні президентських виборів.

Частина затриманих значаться в базі «Миротворця» як ті, що воювали на Донбасі та в Сирії. Російський терорист Захар Прилепін підтвердив, що серед пійманих у Білорусі найманців є колишні бойовики його «батальйону».

14 серпня Білорусь видала Російській Федерації 32 бойовиків ПВК «Вагнер», проігнорувавши запит України на їхню екстрадицію.

Головний редактор видання Цензор. НЕТ Юрій Бутусов заявив, що бойовиків ПВК Вагнера в Білорусі насправді планувала затримати Україна, але спецоперація зірвалася.

Російський президент Володимир Путін заявив 27 серпня, що групу росіян, яких затримали в Білорусі як найманців приватної військової компанії, заманили в країну в рамках операції американських та українських спецслужб.

Читайте також: Венедіктова не відповіла на запитання про зрив операції «вагнерівців»

Схожі новини