Передплата 2024 «Добра кухня»

Заборгованість споживачів перед АТ «ЛЬВІВГАЗ» досягла 153 млн грн

  • 14.09.2020, 15:34
  • 624

Станом на 1 вересня борги клієнтів за послуги з розподілу газу перед АТ «Львівгаз» становлять 153 млн грн. В той же час борг компанії перед Оператором ГТС за надані послуги становить 37,5 млн. грн., що в чотири рази менше неплатежів  споживачів перед Львівгазом.


Серед найбільших боржників підприємства теплокомуненерго, їх борг становить 97 млн. грн. Значну суму заборгували побутові споживачі, їх заборгованість становить 52,6 млн. грн.


На рівень боргів та розрахунки з оператором ГТС вплинули складна економічна ситуація та мораторій на застосування штрафних санкцій до боржників, введений урядом через пандемію коронавірусу.


«Ми направили до парламенту інформацію щодо розрахунків з Оператором ГТС та розрахунків з нами з боку споживачів. Там чітко видно, що споживачі винні нам в рази більше, ніж ми винні Оператору ГТС. В першій половині року через коронавірус підприємство дуже складно збирало кошти за послугу розподілу. Деякі споживачі вважали, що уряд дозволив їм взагалі не платити, хоча діє лише мораторій», — зазначив фінансовий директор АТ «Львівгаз» Олег Вінцюк.


За місяць до опалювального періоду АТ «Львівгаз» закликає клієнтів не допускати нарощування боргів та вчасно розраховуючись за надані послуги, адже від цього залежить надійність газопостачання та розрахунки з Оператором ГТС.

Схожі новини