У Львівській області церковника арештували за торгівлю зброєю

  • 08.07.2020, 17:35
  • 714

Правоохоронці встановили, що чоловік у власному помешканні організував зброярню

У грудні 2018 року його затримували за незаконне поводження зі зброєю. Згідно з вироком суду, чоловіка визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень та засуджено до 5-ти років позбавлення волі. Однак, на підставі ст. 75 Кримінального кодексу України, його звільнили від покарання з випробувальним терміном.

Аби не потрапити в поле зору поліційних, під час купівлі пістолетів та відправки поштою «товару» чоловік використовував фіктивні анкетні дані.

Сьогодні, 8 липня, проводяться обшуки на території Львівської, Черкаської та Київської областей, зокрема за місцем проживання зловмисника.

Наразі вже вилучено 8 пістолетів, рушницю, 15 магазинів, 6 глушників, 165 набоїв, світлошумові гранати та інші елементи зброї.

Вирішується питання про затримання 48-річного мешканця Львівської області у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та обрання йому запобіжного заходу — тримання під вартою.

Читайте також: На українсько-польському кордоні вилучили незвичайну контрабанду

Про це повідомила поліція Львівської області. Судячи з цієї інформації, поліція знає більше, ніж прокуратура Львівської області, яка трохи раніше подала для ЗМІ відомості про цю справу. Але світлини є лише у прокуратури.

Схожі новини