У Варшаві автобус впав із мосту й розламався навпіл: є жертви, десятки поранених

  • 25.06.2020, 16:32
  • 930

У Варшаві (Польща) пасажирський автобус впав із мосту й розламався навпіл. В аварії загинули щонайменше дві людини й двоє десятків постраждали.

Причини трагедії досі невідомі. Про це повідомляє польський телеканал TVN24 (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).

Зазначається, що двосекційний автобус маршруту 186 впав із мосту Грота-Ровецького. За даними рятувальників, на момент аварії у транспортному засобі перебувало 30 осіб.

Автобус після падіння розламався навпіл, а його перша частина разом із пасажирами впала майже з п'ятиметрової висоти. Водночас друга залишалася звисати з мосту.

На місце аварії прибули надзвичайні служби, швидка допомога й вертоліт. Рятувальники встановили намет, який служить польовим госпіталем.

ЗА інформацію місцевих чиновників, відомо про одного загиблого. Тоді як ЗМІ заявляють щонайменше про дві жертви аварії й 20 постраждалих. Попередньо, декілька людей перебувають у важкому стані.

Представник муніципального транспортного управління Варшави Томаш Кунерт зазначив, що автобус, який розбився, зовсім новий, почав їздити з грудня минулого року. Водій, за його словами, вийшов на 186 маршрут о 5:25, тому його робочий час точно не був перевищеним.

Схожі новини