Коли відкриють пляжі? Ляшко повідомив про нові пом'якшення карантинного режиму

  • 14.05.2020, 09:15
  • 855

МОЗ вивчає можливість відкрити доступ до пляжів, відкритих водойм і басейнів після пом'якшення карантину

Про це повідомив головний санітарний лікар і заступник голови МОЗ Віктор Ляшко в ефірі Українського радіо в середу, 13 травня, передає «Інтерфакс».

«Спортзали ми відкриваємо, щодо басейнів є проблема, оскільки ми тільки вивчаємо питання, чи може передатися вірус через водний шлях. І це питання буде також стосуватися пляжів», — сказав він.

Ляшко додав, що рішення буде ухвалено найближчим часом. Зараз він проводить консультації з експертами Національної академії наук України.

Читайте також: Хронічний почекун: Шмигаль заявив, що карантин триватиме доти, доки не винайдуть ліки від COVID-19

«Чекаю їхніх пропозицій, у нас надходить нова інформація по коронавірус, і нам потрібно прийняти зважене рішення», — додав Ляшко.

Також заступник очільника МОЗ зазначив, що в разі сприятливої епідеміологічної ситуації комплексне відновлення роботи громадського транспорту в Україні можливе вже на початку червня. Що стосується метро, то воно може неодночасно запуститися в різних містах.

Нагадаємо, після 22 травня карантин в Україні через коронавірус буде продовжений, проте країна перейде на його адаптивну модель. Водночас масковий режим, за словами Ляшка, може бути продовжений до кінця літа.

Схожі новини