Офіцер ФСО Кремля помер від COVID-19

  • 09.05.2020, 13:15
  • 598

Майор Федеральної служби охорони РФ, помічник чергового комендатури Кремля Олексій Титов помер від коронавірусу

Про це повідомляє «Медуза».

Видання повідомляє, що 42-річний майор помер від пневмонії 30 квітня в госпіталі ФСБ, а вже після смерті його рідним прийшов позитивний результат тесту на COVID-19.

Водночас знайомий Титова розповів «Медузі», що протягом двох днів — 26 і 27 квітня — той намагався викликати «швидку» за московським єдиним номером виклику екстрених служб 112, але йому відмовляли під приводом недостатньо гострих симптомів.

«У результаті 28 квітня, після дзвінка Титова на роботу і доповіді про те, що він вже помирає, йому знайшли відомчу машину — санітарний автомобіль президентського полку — і на ній відвезли його в госпіталь ФСБ в 1-му Піхотному провулку. Там поставили діагноз — двостороння пневмонія — і взяли мазок на коронавірус. 29 квітня його ввели в штучну кому».

У короткому некролозі під фотографією в їдальні для співробітників ФСО, з яким ознайомилася «Медуза», йдеться, що Титов прослужив у Кремлі загалом 24 роки. З 1996-го по 1998-й — під час строкової служби в Президентському полку, а потім ще 22 роки на різних посадах в комендатурі Московського Кремля ФСО Росії.

Тіло офіцера кремували 3 травня в морзі при Центральному військовому госпіталі ФСБ. Пізніше його прах повинні видати родичам, уточнив співрозмовник «Медузи» в ФСО.

Читайте також: Через коронавірус Путін втік із Кремля: у Росії забили на сполох

За його словами, тестування на COVID-19 для співробітників відомства в Кремлі не проводиться. У ФСО регулярне тестування проходять тільки співробітники, які особисто охороняють президента та інших поважних осіб, перед цим живуть два тижні в карантині на відомчій базі, уточнило джерело в спецслужбі.

Разом з тим в РФ за добу 8 травня зафіксовано 10 817 випадків коронавірусу, з яких 5 667 в Москві.

Схожі новини