Для відновлення Донбасу потрібно понад 10 мільярдів євро, - Зеленський

  • 03.07.2019, 13:13
  • 350

Президент України Володимир Зеленський заявив, що для відновлення Донбасу потрібно понад 10 мільярдів євро.

Про це він сказав під час конференції з питань реформ в Україні у Торонто, інформує сайт глави держави.

«Восени цього року ми проведемо відповідний форум у Маріуполі, на який запрошуємо іноземних інвесторів, що зацікавлені у фінансуванні інфраструктурних та гуманітарних проектів на Донбасі», — повідомив Глава держави.

Другий виклик — інформаційний. Президент акцентував увагу на тому, що Україна має повертати не лише свої території, а й своїх людей.

«Вони не мусять втрачати зв’язок із Україною. Це наші громадяни. І сьогодні їм страшно. Вони мають український паспорт, їм дають „паспорти“ „ЛНР“ та „ДНР“, а тепер пропонують ще й російські. Страшно, бо їх намагаються спантеличити в питанні „Хто ми?“ Вони — українці. Якою б мовою вони не спілкувалися. І ми повинні усвідомити це, вся країна, якщо справді хочемо їхнього повернення. Очевидно, що це найскладніше питання, яке постало перед Україною. Ми ніколи не втомимось повторювати: Донбас і Крим — це Україна», — наголосив Президент.

За словами Володимира Зеленського, те, що Донбас і Крим — Україна, має нарешті почути й усвідомити керівництво Росії.

«Цілий світ повинен казати це на весь голос. Не втомлюючись. Це потрібно не тільки Україні, це потрібно й вам. Бо повернення Криму та мир на Донбасі — це запорука спокійного сну і в Європі, і у світі. Пам’ятайте про це тоді, коли наступного разу будете обговорювати питання санкцій», — сказав Глава держави, звертаючись до учасників заходу.

Схожі новини