Захищено інтереси держави: суд таки відібрав у Димінського будинок на Яворівському полігоні

  • 27.05.2019, 18:57
  • 1 067

Західний апеляційний господарський суд визнав недійсними договори з користування мисливськими угіддями та водними об’єктами Яворівського військового полігону.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону.

15 та 20 травня 2019 року постановами Західного апеляційного господарського суду задоволено апеляційні скарги Яворівської квартирно-експлуатаційної частини району, рішення господарського суду Львівської області від 18 вересня та 7 листопада 2018 року, яким в задоволенні позовів відмовлено, скасовано та прийнято нові рішення про часткове та повне задоволення позовних вимог.

Зокрема, визнано недійсними договори, укладені вказаною квартирно-експлуатаційною установою з мисливсько-рибальським господарством «Старичі» щодо використання водних об’єктів та мисливських угідь Міжнародного центру безпеки та миротворчості, більш відомого як Яворівський військовий полігон.

Указані позови подані до суду Яворівською квартирно-експлуатаційною частиною району, а заступник військового Львівського гарнізону вступив у розгляд судом першої інстанції цих справи на стороні позивача.

Слід зазначити, що рішенням суду апеляційної інстанції від 15 травня 2019 року позов щодо визнання недійсним договору про організацію рибогосподарської діяльності та усунення перешкод в користуванні водними об’єктами задоволено частково.

Зазначений договір визнано недійсним, а в задоволенні вимоги про зобов’язання відповідача усунути перешкоди в користуванні водними об’єктами відмовлено, оскільки позивачем не доведено, що відповідач будь-яким чином створює перешкоди у користуванні водоймами.

Також частково задоволено позов щодо користування зазначеним господарством мисливськими угіддями.

Таким чином, указаними рішеннями суду захищено інтереси держави з питань використання земель оборони, у тому числі щодо використання розташованих на цих землях водойм.

Схожі новини