Витік секретних даних з РФ довів, що РПЦ впливає на Болгарську церкву — журналіст

Серед секретних документів, які виклав у мережу проект Distributed Denial of Secrets (DDoSecrets), є ті, які підтверджують, що Росія нагається впливати на Болгарську православну церкву

Про це в ефірі Громадського повідомив головний редактор болгарського порталу «Биволь» Атанас Чобанов.

«Там дуже багато інформації, якої ніхто доcі не знаходив у такому впорядкованому форматі: ці зливи були, потім губилися, зникали з мережі, а тепер ми їх знаходимо у великій кількості і в одному місці», — сказав Атанас Чобанов.

«Коли ця інформація буде систематизована, з неї можна буде отримати нові речі, наприклад, ми відразу знайшли про Болгарію … Як (Росія, ред.) впливає на Болгарську православну церкву, щоб на неї зберегли вплив митрополити, які пов'язані з Росією, з РПЦ, а так само інші дані, які пов'язані з політичним життям і так далі. Там цікаву інформацію можна знайти, і не тільки для православних країн, а й для всієї Європи», — наголосив журналіст.

Він також зазначив, що в архіві не зустрічав документів із грифом «Совершенно секретно», тому навряд цей злив може викликати серйозні наслідки для російських чиновників.

Схожі новини