Національна академія наук погодила проект Hyperloop в Україні

  • 28.01.2019, 17:51
  • 532

За результатами науково-технологічного дослідження НАН України погодила впровадження технології «транспорту п’ятого покоління» в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Під час презентації у міністерстві представлено низку кроків, які стануть базою для втілення проекту у життя. Зокрема, це аналітика пасажиропотоків, оцінка промислового потенціалу України та проведення міжнародних конкурсів Hyperloop з метою підтримки та розвитку інноваційних розробок.

«Науковці переконані, що виробничі потужності, інвестиційні можливості та управлінські переваги дадуть змогу успішно розвивати проект HypeUA. За оцінками науковців, гіперлуп може не тільки стати новітнім самостійним видом транспорту, а й спонукати розвиток супутніх галузей», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що партнери визначили свою готовність брати участь у розвитку технології гіперлуп та минулого року підписали меморандуми про співробітництво. Серед них: Агентство розвитку Дніпра, Платформа розвитку інновацій, Інноваційний парк UNIT. City, ДП ВО «Південмаш», Український інститут майбутнього, Гемфрі Інжиніринг, Каховський завод електрозварювального устаткування, Укроборонпром.

«Наступним кроком є реалізація проекту на базі Центру транспортних інновацій Transport Tech Hub. Основна ціль Центру — об'єднати всі технології, які кожен партнер проекту може привнести, для отримання найбільш ефективних рішень в галузі транспорту», — заявили в Мінінфраструктури.