РНБО продовжила заборону в’їзду в Україну для чоловіків-росіян
- 27.12.2018, 13:50
- 780
Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) продовжила заборону на в’їзд до країни чоловіків — громадян Російської Федерації віком від 16 до 60 років, незважаючи на закінчення терміну дії воєнного стану.
Про це інформує ua1 із посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ.
Як повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, зважаючи на складну безпекову ситуацію, всі органи системи МВС продовжують працювати у посиленому варіанті несення служби.
«В тому числі, рішенням РНБО продовжено дію обмежувальних заходів Держприкордонслужби щодо в’їзду до України чоловіків — громадян Росії», — заявив Яровий.
Він також зазначив, що з початку введення воєнного стану не допущено в’їзд на територію України 1 616 громадян РФ, у тому числі в областях, де діяв воєнний стан — 866 осіб. Російською стороною повернуто 351 громадянина України.