ПриватБанк відроджує найбільший у Східній Європі хакатон

  • 21.11.2018, 11:59
  • 633

ПриватБанк став ініціатором і головним партнером найбільшого у Східній Європі хакатону Global Hack Weekend 2018, який пройде в кінці листопада в Києві.

ПриватБанк став ініціатором і головним партнером найбільшого у Східній Європі хакатону Global Hack Weekend 2018, який пройде в кінці листопада в Києві. Як повідомив голова правління банку Петр Крумханзл, ідея відродження в Україні традиції проведення великих хакатонів була «на ура» підтримана командою організаторів Global Hack Weekend на чолі з Павлом Педенком і провідним українським партнером банку — міжнародною платіжною системою Mastercard.

«Для ПриватБанку популярні цифрові продукти — це не тільки інновації, що дозволяють впроваджувати нові банківські послуги. Інновації та безперервність їх впровадження — це спосіб мислення та ідеологія ПриватБанку. Ми хочемо, щоб подібна наступальна інноваційність стала способом мислення всієї України. Правління ПриватБанку однозначно підтримало ідею про відродження унікального для України та всієї Європи хакатону, — говорить голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл. — Ми не тільки активно підтримуємо команду організаторів хакатону, але й готові надати всі можливості API ПриватБанку, щоб реалізувати найкращі ідеї та проекти, які, я впевнений, з’являться в цій аудиторії».

23 листопада київський кінопавільйон на Вернадського стане виїзною Tech-лабораторією: за даними оргкомітету GHW 2018, на ньому зберуться понад 1 000 талановитих фахівців, менторів та підприємців, щоб вирішити, якими будуть технології майбутнього. У рамках Global Hack Weekend 2018 ПриватБанк і Mastercard нададуть учасникам свої API. Команда-переможець поїде на WEB Summit в Амстердам з покриттям усіх витрат для 3 учасників. Ще дві кращі команди, яких відберуть банкіри, отримають підтримку ПриватБанку та Mastercard у подальшому розвитку проекту та зможуть особисто представити його на Finnovate 2019 у Сан-Франциско.

«Global Hack Weekend — це подія, у ДНК якої лежить колаборація. Наша мета — у перспективі 3−5 років вийти за рамки хакатонів і стати незалежним майданчиком для творчості та взаємодії цифрової спільноти», — упевнений організатор хакатону Павло Педенко.

Крім ПриватБанку та Mastercard, серед партнерів і менторів GHW 2018 представники фондів WNISEF, Horizon capital, Funcubator, AVentures Capital і засновники та топ-менеджери компаній TemplateMonster, Depositphotos і Concepter. Найкращі ідеї отримають можливість для подальшого розвитку, мікрофінансування, а також гаджети, ліцензії та передплати.

Схожі новини