«Ситуація виходить за межі норми»: окупаційна влада Криму заявила про викид невідомої речовини в атмосферу

  • 28.08.2018, 20:40
  • 838

Російський голова окупованого Криму Сергій Аксьонов підтвердив, що на заводі «Кримський титан» в Армянську в ніч з 23 на 24 серпня стався «викид в атмосферу речовини невідомого походження».

Аксьонов визнав, що «походження речовини, яка випала, поки не визначене», повідомляє Радіо Свобода.

«За попередніми даними Росспоживнагляду, цей викид здоров’ю громадян не загрожує. Однак з точки зору візуальних ознак ситуація виходить за межі норми», — відзначив Аксьонов у Facebook.

В окупованому Росією кримському місті Армянськ місцеві жителі скаржаться на те, що металеві предмети в їхніх будинках укрила іржа невідомого походження. Також жителі Армянська вказують на проблеми зі здоров’ям.

Завод «Кримський титан» розпочав роботу ще в 1971 році, а на початку 2000-х перейшов під контроль компанії Group DF Дмитра Фірташа. Головним напрямком підприємства є виробництво діоксиду титану, речовини, що застосовується в лакофарбовій, гумотехнічної промисловості, при виробництві пластмас і в багатьох інших галузях.

У січні 2018 року в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України заявили, що завод «Кримський титан» становить екологічну загрозу для Херсонської області.

Схожі новини