Передплата 2024 «Добрий господар»

Прес-центр штабу АТО припинив роботу через початок на Донбасі операції Об’єднаних сил

  • 30.04.2018, 10:19
  • 487

Прес-центр штабу антитерористичної операції, яка триває на Донбасі з квітня 2014 року, припинив свою роботу.

«Керівництво АТО та колектив прес-центру Штабу щиро дякує кожному журналісту, відеооператору, фотографу та водіям, які працювали в районі проведення АТО, за співпрацю, об’єктивне висвітлення подій, надання правдивої інформації про діяльність підрозділів З С України і таку необхідну підтримку наших бійців в окопах», — йдеться в заяві прес-центру штабу АТО, опублікованій вранці у понеділок, 30 квітня.

І попри те, що в заяві прямо не вказано причин такого кроку, є підстави вважати, що це відбувається у зв’язку з переформатуванням АТО на операцію Об’єднаних сил, яка має початися 30 квітня.

У зв’язку з завершенням АТО своє прощальне слово сказав і її керівник Михайло Забродський: «Закінчується АТО, але не завершується війна на Сході України. Переконаний, що і надалі кожен із Вас буде бездоганно та сумлінно виконувати свій конституційний обов’язок із захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості нашої батьківщини», — сказав, серед іншого, він.

Нагадаємо, про початок ООС з 30 квітня раніше заявив президент України Петро Порошенко. Відмінність АТО від ООС полягає в керівництві операцією: якщо АТО керував антитерористичний центр при СБУ, то ООС керуватимуть Збройні сили України, в підпорядкування яких перейдуть підрозділи прикордонників, поліції і Нацгвардії, що служать в регіоні.

Схожі новини