Передплатити Підтримати

У Львові заборонили будівництво двох торговельних об’єктів

Департамент Держархбудінспекції у Львівській області провів незапланову перевірку документації управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради та виявив порушення у законності видачі містобудівних умов і обмежень забудови двох земельних ділянок у Львові..

Йдеться про будівництво торгово-офісної будівлі та встановлення збірно-розбірного павільйону без фундаментів і без оформлення права власності на вулиці Промисловій, 50/52 та встановлення тимчасового збірно-розбірного павільйону (без права капітального будівництва та оформлення права власності) на вулиці Б. Хмельницького, 225, повідомляє прес-служба ДАБІ України.

«Під час контрольно-інспекційного заходу посадовими особами Інспекції було виявлено порушення вимог містобудівного законодавства, а саме – Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки та Переліку об'єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються», ‒ йдеться у повідомленні ДАБІ.

За результатами перевірки департамент Держархбудінспекції скасував дії містобудівних умов і обмежень забудови вказаних земельних ділянок.

Також інспекція скасувала декларацію про початок виконання будівельних робіт щодо будівництва торгово-офісної будівлі та встановлення збірно-розбірного павільйону на вулиці Промисловій, 50/52.