МЗС порадило українцям утриматися від поїздок до Єгипту

Причиною такого рішення стало продовження на три місяці надзвичайного стану через активізацію терористів у Єгипті.


У Міністерстві закордонних справ України закликали громадян нашої держави утриматися від поїздок до Єгипту. Про це повідомила прес-служба МЗС, передає УТ.

"У зв'язку з ухваленням парламентом Арабської Республіки Єгипет 4 липня рішення щодо продовження терміном на три місяці надзвичайного стану в країні Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України переглянути власні плани щодо відвідування Єгипту протягом дії в державі надзвичайного стану, та, по можливості, утриматися без нагальної необхідності від поїздок до цієї держави, у тому числі з туристичною метою", - йдеться у повідомленні. 

У міністерстві зазначили, що згадані застереження викликані істотною активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, включаючи ІДІЛ, які дедалі частіше спрямовують терористичні акти проти цивільних громадян з урахуванням їхньої релігійної приналежності.

У разі перебування в курортних місцях Єгипту слід виявляти підвищену увагу та обережність, утримуватися від виїзду за межі місць організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки, а за нагальної необхідності виїзду за межі місць організованого відпочинку рекомендується повідомляти про це адміністрацію готелю, рідних або представників туроператора.