BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

За візит до мамолога — кава в подарунок

У Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі стартував Рожевий жовтень. Жовтень у всьому світі присвячений боротьбі з раком грудної залози

Фото ілюстративне із сайту Pexels
Фото ілюстративне із сайту Pexels

Це місяць, коли світ ще голосніше не лише говорить, а кричить про важливість профілактики, ранньої діагностики та підтримки тих, хто проходить лікування.

Рак грудної залози займає перше місце серед онкологічних захворювань у жінок. Але вчасне виявлення дає високі шанси на успішне лікування.

Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр закликає жінок дбати про своє здоров’я і запрошує пройти обстеження, звернути увагу на зміни у власному організмі, і у жодному разі не відкладати візит до лікаря. Жовтень — місяць обізнаності про рак грудної залози, проходить під гаслом: «Бережи себе! Переконайся, що ти здорова!»

Ті жінки, які пройдуть обстеження грудей на мамографі, як бонус отримують каву у ресторані лікувального центру. І кава, до речі, дуже смачна. Зрештою, у Львові несмачної кави нема!