Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Підбираємо побутовий кондиціонер

Фахівці інтернет-магазину Stylus у цій статті розкажуть, як підібрати потрібну модель кондиціонера під ваше приміщення.

Побутові кондиціонери — звичний для сучасної людини елемент технічного оснащення будинку чи квартири. Це корисні, а нерідко й необхідні пристрої, які допомагають підтримувати комфортний клімат усередині приміщення. І зовсім не важливо, чи буде в цей момент спека за +30 або, навпаки, зимові холоди. А нові моделі можуть не тільки регулювати температуру, а й виконують низку інших функцій. Фахівці інтернет-магазину Stylus у цій статті розкажуть, як підібрати потрібну модель кондиціонера під ваше приміщення.

Що враховувати під час вибору кондиціонера

Щоб техніка задовольняла ваші потреби, важливо зважити на кілька основних параметрів. При виборі побутового кондиціонера важливо враховувати такі фактори:

 • Розмір приміщення. Визначте площу приміщення, де ви плануєте встановити кондиціонер. Від цього залежить потужність пристрою, який потрібно вибрати. Чим кімната більша, тим потужніший знадобиться пристрій.
 • Тип кондиціонера. Найбільш поширені типи побутових кондиціонерів: настінні, підлогові та портативні. Настінні кондиціонери є найпопулярнішими та зручнішими для встановлення. Підлогові кондиціонери займають більше місця, але можуть бути потужнішими. Портативні кондиціонери зручні для використання у різних кімнатах.
 • Потужність кондиціонера. Потужність визначається за такою формулою: площа приміщення помножена на 100 Вт. Наприклад, для приміщення площею 20 квадратних метрів потрібний кондиціонер потужністю 2000 Вт (або 2 кВт).
 • Режими роботи. Кондиціонери можуть мати різні режими роботи, такі як охолодження, обігрів, вентиляція, зволоження повітря тощо. Виберіть кондиціонер із потрібними режимами роботи.
 • Технологія інвертора. Кондиціонери з технологією інвертора більш ефективні у використанні енергії, ніж традиційні кондиціонери. У процесі експлуатації вони вимагають менше електроенергії і мають набагато більш тривалий термін служби.
 • Рівень шуму. Якщо кондиціонер буде встановлений у спальні або в іншому місці, де важливий тихий режим, вибирайте модель з низьким рівнем шуму. Також корисною буде й опція «нічний режим», у якому техніка працює з меншою потужністю та набагато тихіше.
 • Бренд та якість. Вибирайте кондиціонери відомих брендів із гарною репутацією. Це швидше забезпечить надійну і довговічну роботу пристрою. До того ж у разі раптового поламання або початкового заводського браку ви зможете відремонтувати або замінити техніку за гарантією. Ноунейми такого забезпечити не зможуть.
 • Встановлення та обслуговування. Зверніться до професійних установників для монтажу кондиціонера та регулярного ТО. Це буде безпечніше, а робота техніки ефективніша. Самостійно займатися цим, якщо ви не фахівець, не варто. Неправильне встановлення не дозволить техніці працювати коректно.

Дотримуючись цих порад, вам буде не складно підібрати найбільш відповідний побутовий кондиціонер. Він забезпечить комфортний клімат у приміщенні, що однозначно позитивно позначиться на вашому самопочутті та настрої.

Особливості побутових кондиціонерів

Крім різноманітних функцій, якими оснащуються кондиціонери, багато моделей також мають конструкційні та технічні особливості. До них належать:

 • дисплей є на більшості сучасних моделей;
 • датчик присутності - якщо у приміщенні якийсь час нікого немає, техніка вимикається;
 • плазмовий фільтр — знищує бактерії, грибки та іншу органіку;
 • міні - компактні пристрої, які підходять для найменших приміщень;
 • таймер — можна встановити час роботи пристрою і не переживати, що він залишиться включеним, якщо забути його вимкнути.

Ці можливості кондиціонерів роблять їх використання комфортнішим та простішим. І можна не турбуватися, якщо ви раптом забули вимкнути кондиціонер та пішли з дому.

Купити побутовий кондиціонер з усіма потрібними параметрами та функціями ви можете на сайті Stylus.ua. У каталозі розміщені моделі від найкращих виробників, а зручні пошукові фільтри допоможуть швидко знайти відповідну за характеристиками техніку.