Передплата 2024 «Добрий господар»

Як пахне Схід: орієнтальні ноти в парфумерії

Якщо ви коли-небудь мріяли стати головною героїнею казки 1001 ніч, відчути себе східною імператрицею та зводити з розуму всіх чоловіків, тоді східні аромати створені саме для вас. Читайте про них детальніше в нашій статті!

Трохи з історії парфумерії

Східні ноти — це популярна категорія ароматів в парфумерії. В їх основі лежать теплі, пряні і солодкі акценти, які дарують відчуття казки та окутують своїх власників екзотичними та таємничими запахами Сходу.

Вони походять з Близького Сходу та Індії, де спеції, смоли та інші ароматичні матеріали використовувалися в релігійних церемоніях, парфумерії та медицині. Пізніше торговці та мандрівники завезли в Європу незвичайні запахи Сходу, які стали популярними в 19 столітті.

Майже всі відомі бренди додають східні запахи в свої колекції, адже вони часто стають головним скарбом на полицях жіночих парфумів. Але не обовʼязково вишукані аромати повинні коштувати дорого. Бюджетні бренди також не обходять стороною таємничі східні акценти. Наприклад, Ispahan від Yves Rocher https://parfumcity.com.ua/ua/brands/yves-rocher

Чим пахне східна казка?

Східні ноти створюють складний і привабливий запах, який є одночасно екзотичним і знайомим. Основні акценти:

  • Ваніль. Популярна східна нота, яка додає солодкий, вершковий і заспокійливий аромат.
  • Амбра. Додає парфумам глибину та насиченість. Вона має мускусний, злегка солодкуватий аромат.
  • Пачулі. Таємна землиста нота, яка додає духам димний, пряний і трохи деревний акцент. Його часто використовують у східних ароматах, щоб додати аромату глибини та складності.
  • Мускус. М’яка пудрова нота, яка додає парфумам чуттєвий і тваринний відтінок. Його часто використовують у східних ароматах для створення теплого та привабливого аромату.
  • Спеції. Кориця, гвоздика та кардамон часто зустрічаються в східних ароматах. Вони додають пряну та екзотичну нотку. Ці аромати можуть бути теплими і затишними, або чуттєвими і привабливими, залежно від комбінації використовуваних спецій.

Чому їх обирають?

Все більше жінок обирають для себе саме звабливі та насичені східні аромати, бо окрім неймовірного звучання вони мають низку переваг.

Тепло та насиченість. Східні аромати часто описують як теплі, багаті та насичені. Вони створені, щоб викликати відчуття розкоші, чуттєвості та екзотики. Ці запахи часто асоціюються з холодними місяцями, оскільки вони створюють затишну атмосферу.

Універсальність. Східні аромати можуть варіюватися від солодких і пудрових до пряних і димних, що робить їх універсальними. Залежно від настрою та комбінації запахів, їх можна вдягати як на роботу в офіс, так і на перше побачення або вечірній вихід у світ.

Змішування. Східні ноти часто змішують з іншими сімействами ароматів, такими як квіткові або цитрусові, щоб створити унікальний і складний аромат. Наприклад, духи можуть містити поєднання троянди, жасмину та бергамоту разом із східними нотами, такими як амбра та мускус.

В цілому східні ноти додають жіночим парфумам таємничості, тепла і чуттєвості. Це чудовий вибір для тих, хто хоче аромат, що водночас звучить екзотично і знайомимо.

Схожі новини