«Турки у львівських клубах не на жарт нахабніють...»

Останніми роками до Львова навідуються дедалі більше турецьких туристів. Подейкують, за дешевими секс-послугами.

На вихідних відпочивала в одному з нічних клубів Львова. Зауважила, з кожним роком у Львові більшає гостей з Туреччини. Полюбляють “тусити” на вечірках, вживати алкоголь та залицятися до наших дівчат. Стала свідком кількох інцидентів, коли на танцмайданчику турки відверто приставали до наших дівчат. Ще й знімають процес залицяння на відео мобільного телефону! Пристрасті східних красенів вгамовували бойфренди дівчат.

Туристичні агенції, центри туристичної інформації Львова запевняють, що за останні роки “приріст” турків у Львові становить від 52,6% до 82%. У 2014 році у Центр туристичної інформації на площі Ринок по допомогу звернулося 1276 турків, у травні 2015-го — 116, у червні — 138. Подейкують, чимало турецьких гостей навідуються у місто Лева за дешевими секс-послугами. Дівчат “знімають” у нічних клубах, насамперед у тих, де працюють стриптизерки. “Турки, які звертаються у центр по допомогу, мають стандартні запитання: де тут хороший нічний клуб, де відпочиває багато красивих жінок?” — сказала на одному з брифінгів керівник центру туристичної інформації Олена Голишева.

Журналіст “ВЗ” поспілкувалася з арт-директором одного з нічних клубів міста паном Валентином, який підтвердив версію про турецький секс-туризм: “Вважаю, турки їдуть до нас саме за сексом. А що їх ще тут може приваб­лювати: архітектура, культура, гастрономія?” 35-річний львів’янин Назар раз на місяць ходить на дискотеку зі своєю дружиною. Чоловік розповів, що одного разу змушений був “брати за барки” турка, який нахабно приставав на танцманданчику до його дружини, розпускав руки...

Арт-директор Валентин каже, в деяких клубах іноземців навіть більше, ніж україн­ських відвідувачів. В одних закладах збирається трохи вихованіша турецька публіка, в деяких — ті, які приїхали сюди відпочити майже на “халяву”. За словами Валентина, коли зі Стамбула курсував недешевий авіаперевізник, до нас приїжджали більш-менш європеїзовані турки. Та з появою дешевших авіаперельотів до Львова прилітають не надто виховані турецькі туристи. Левова частка таких гостей мають в кишені не більше 100 євро. З теперішнім курсом валюти за цю суму можна непогано “відірватися”...

“Уже несила боротися з їхньою нахабністю та східним темпераментом, — веде далі пан Валентин. — Вони гірші за деяких наших “рогулів”... Не виховані. Можуть дозволити собі розмахувати руками і кричати до офіціантів на весь голос: “Эй ты, девочка, сколько можна ждать кофе, виски и кальян!”. На дискотеці “знімають” “малолєток” на халяву. Лише окремі турки можуть заплатити за ніч з дівчиною легкої поведінки 50 євро...”.

Валентин розповідає, чимало турків заманюють наших дівчат до себе в Туреччину в гості. Вигадують історію, мовляв, мають там власний готель, прибутковий бізнес... Не бракує таких українок, які вірять у це, та повертаються додому розчаровані...

У нічних клубах поспілкувалася з кількома турками про мету їхнього візиту до Львова. Кажуть, приїжджають сюди для того, щоб дешево і корисно відпочити. “Та ваші дєвчонкі самі хотят секса, бо ми красівиє, ухожениє, — ламаною російською каже турок Батур. — Да, ми хотім тут стріптіза, масажа, секса. У вас красівиє дєвочки. Услугі дєшевиє”.

Біля барної стійки до мене підходить турок років двадцяти. Спілкуємося англійською. Запропонував випити віскі. Я чемно відмовилася. Запитала хлопця, з якою метою приїхав до Львова. “У вас дешеві ціни на розваги, гарні, легкодоступні жінки, гучні вечірки та дискотеки, — каже Емре. — Познайомився у соцмережі з львів’янкою, яка запросила мене в гості. Але з однією дівчиною нецікаво проводити час. Тому приходжу в клуби на стриптиз, дискотеки. Ваші дів­чата crazy!”.

Тему секс-туризму у Львові і “засилля” турків мусолять відвідувачі соцмереж. “В їх присутності винен український дівочий “мантелепізм”, який майже не лікується, — вважає львів’янин Борис. — Реноме в цих хлопців підмочене скрізь в Європі. Турки мають спадкову психічну ексцентричність щодо жінок. Патологічну!”.

Деякі користувачі соцмереж пишуть, що раніше турки “полювали” здебільшого за білявками, а тепер колір волосся не має для них жодного значення. Обурюються також тим, що турецькі туристи сидять на літніх майданчиках кафе з виразом обличчя, ніби вони тут господарі...

“Ми до них не їдемо, то вони до нас. Шукають Роксолан”, — вважає львів’янин Олександр.

Схожі новини