Кредобанк відкрив два відділення нового формату у Києві

Новий формат «відділення-кав’ярні» вирізняється комфортом, інноваційністю та гнучкістю підходу до клієнта залежно від типу його операції. Такі відділення відкриті у двох бізнес-центрах Києва – бізнес-центрі «Леонардо» та торговельно-розважальному центрі «Ретровіль».

Особливістю відділень нового формату є модульний принцип зонування залежно від складності та тривалості послуг, що надаються. Найближче до входу розташовуються зони найшвидшого сервісу — самообслуговування та відкриті каси для оплати банківських послуг, а також зона швидких консультацій загального характеру. Місця надання інших клієнтам знаходяться у більш приватному просторі далі від входу. Відділення у ТРЦ «Ретровіль», орієнтоване на звичайних клієнтів, має комфортні зони обслуговування та digital-зону із можливістю скористатися усім спектром сервісів самообслуговування банку. Відділення в бізнес-центрі «Леонардо» призначене насамперед для бізнес-клієнтів та обладнане комфортною кімнатою для переговорів, окремим простором для VIP-клієнтів та касою закритого типу, а також має можливість обслуговування клієнтів подібно до кафе. Обидва відділення мають затишну lounge-зону очікування, в якій можна посмакувати кавою та отримати доступ до мережі Інтернет.

«Новий формат відділень Кредобанку робить обслуговування клієнтів ще зручнішим та комфортнішим. Оптимальне планування зон дозволяє суттєво заощадити час клієнта і водночас забезпечити необхідну приватність та зручність при наданні послуг, які вимагають часу для клієнта. Всі нові відділення мають затишні зони очікування зі смачною кавою, а також можливість випробувати та скористатися сучасними сервісами самообслуговування, які працюють в банку», — говорить виконавчий директор напрямку управління мережею АТ «Кредобанк» Оксана Стецьків.

Сьогодні мережа відділень Кредобанку налічує 74 відділення у 22 областях України та Києві.

Довідка:

АТ «КРЕДОБАНК» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski — найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи — найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.).

«КРЕДОБАНК» пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Прес-служба АТ «Кредобанк»

Схожі новини