Коломойський завдає удару у відповідь
Джентльменство ніколи не було його сильною стороною
Восени 2016 року знаючі люди сказали мені: Приватбанк — це фікція. У нього нічого немає у власності. Дійсно, я перевірив у Сумах, жодне відділення не являлося власністю банку. Натомість, багато приміщень орендували у іншого активу Коломойського — «А-Банку».
До речі, програмне забезпечення, уся інтелектуальна власність були надані банку у «врємєнноє пользованіє». Пустишка.
Особисто я свій рахунок ФОПа тоді ж і вивів з Приватбанку.
Нацбанк під керівництвом Валерії Гонтаревої у грудні 2016-го націоналізував банк Коломойського. У травні 2020 року прийняли «антиколомойський» закон про неможливість повернення цього активу.
Але, як і прогнозувалося, Ігор Валерійович не здасться. Так і вийшло.
Він направив листа генпрокурору Ірині Венедіктовій з вимогою внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення п'ятим президентом України Петром Порошенком, колишньою головою НБУ Валерією Гонтаревою та її заступницею Катериною Рожковою кримінальних правопорушень.
Суть їх у тому, що вони, користуючись службовим становищем у корупційний спосіб вкрали банк у власника (цитую Коломойського): «Так
Твою ж дивізію! Що ми бачимо? Розуміючи, що якщо надати Коломойському час на докапіталізацію, то він це буде робити рік-два, що фактично перед Новим роком накриється мідним тазом найбільший банк і буде соціальний вибух, миттєво проводять націоналізацію і проводять це через уряд.
Це фантастичний приклад того, як потрібно діяти іншим інституціям в Україні. Блискавичні рішення. Феноменальна реакція.
Ще Лао-Цзи писав: «Найкращих керівників люди не помічають».
Ми з вами, знімаючи з карток гроші перед новим 2017 роком, навіть і не помітили, що для цього хтось зробив більше ніж потрібно.
Треба було вдарити в набат, провести бліц-кампанію в інформаційному полі, залучити, як надважку артилерію Порошенка, (у тому числі й щоб він підстрахувався у союзників), відпрацювати усе з урядом Гройсмана.
А Коломойський зараз впарює: це був злочинний намір.
А ще — усе це (за словами Ігора Валерійовича) для того, щоб з Приватбанком відібрати актив «1+1».
Бо (цитата Коломойського): «Студія 1+1», станом на 2016 рік мала охоплення понад 27 млн глядачів. Будучи обізнаним з вищевказаними обставинами,
От! Між іншим, це свідчення того, як Коломойський приводив до влади Зеленського.
Порошенко «Плюсів» не отримав, а його «мрії» до справи не підшиєш.
А ось цитаточка Коломойського залишиться. І тепер позеленілим знайомим буду тикати нею: ось дивіться, Коломойський наперед знав, якою зброєю буде боротися з опонентами. «Плюси» створюють імідж. А позитивний чи негативний, то залежить від волі власника.
Але ця істота, яка рядиться під інтелігентного біса Мефістофеля, насправді не гребує і методами дрібних бісів. Бо я добре пам'ятаю, як у його особистого ворога Валерії Гонтарєвої згорів будинок, відбувся на неї наїзд. І ці вибрики мілкої істоти красиво відспівував «Квартал 95» разом з хором Верьовки.
Так, джентльменство ніколи не було сильною стороною наставника нинішнього президента. То чого ж ви хочете від його учня?
І до речі, пам'ятаєте, як дрібного біса ганяв коваль Вакула? Ото ж.