Передплатити Підтримати

Пам'ятайте: "Сьогодні вже нічого не залежить від політиків. Все у ваших руках!"

Друзі!

Сьогодні дуже важливий день. Фактично, це буде перевірка дієздатності українського громадянства.

Якщо незгідних буде лиш пару тисяч, це стане дозволом Януковичу і його Межигірським старцям Азарову та Рибаку робити з нами, що їм заманеться. Бо німих не питають. А виборів не буде. Бо сплячих не бояться. Буде проголошення довічного Януковича під протекторатом Кремля.

Сто тисяч вільних людей на вулицях Києва означатимуть, що українці готові відстоювати і євроінтеграцію, і міняти гангстерську владу.

Все дуже серйозно.

Але!

Гляньте на фото, де мала донька Ірени Карпи готує свого єврошарпея до мітингу. Згадайте веселі майданівські наколоті валянки. Сміх — спосіб подолати зло. Використайте проти совків те, чого в них нема — гумор, креатив і незакомплексованість (Лесь Подерев'янський — ТМ). Здивуйте Україну і світ не тільки масовістю, але й прикольними текстами, картинками, інсталяціями.

Виходьте сьогодні всіма сім'ями! Беріть з собою українську і європейську символіку. Так ми відповімо нашій правлячій бидлоеліті, що нам пофіг їхні шашні з Кремлем, ми обираємо наше майбутнє в ЄС.

І головне — пам'ятайте: сьогодні вже нічого не залежить від політиків. Все у ваших руках. Сто тисяч вільних громадян вільної країни може покінчити з ніччю, в яку нас занурили регіонали.

Сьогодні в 12-00 ми будемо разом біля пам'ятника Т. Шевченку.

Досить поразок і відступів! Нас, тих, хто проти Януковича і його камарильї, — 80%. Достатньо це усвідомити — і ми зможемо все змінити.

Yes, we can?