WikiLeaks

Портал WikiLeaks оприлюднив документи проекту Центрального розвідувального управління США «Афіна», призначеного для кібершпигунства.

Челсі Меннінг, яка була засуджена до 35 років в'язниці за передачу секретних матеріалів WikiLeaks, вийшла на свободу.

Директор Центрального розвідувального управління США Майк Помпео розкритикував організацію Wikileaks і назвав її ворожою службою, яку використовує російська військова розвідка.

Американські спецслужби отримали переконливі докази, що Росія передала WikiLeaks викрадені хакерами матеріали Національного комітету Демократичної партії через третю сторону.

WikiLeaks оприлюднив 31 частину листування глави передвиборного штабу кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон Джона Подести.

Також вона звинуватила РФ у шпигунстві проти американців.

На сайті WikiLeaks опубліковано кілька тисяч електронних листів голови передвиборчого штабу кандидата в президенти США від демократів Гілларі Клінтон Джона Подести.

Голова Демократичної партії США Деббі Вассерман-Шульц подає у відставку через витік даних листування між провідними членами партії, опублікованим сайтом Wikileaks.

У США Клінтон звинувачують у використанні незахищеного сервера для робочого листування під час її перебування на посаді держсекретаря США.

Доступ на сайт WikiLeaks на території Туреччини обмежений владою країни після того, як увечері 19 липня там були викладені майже 300 тисяч листів з електронного листування Партії справедливості і розвитку, засновником якої є нинішній президент Реджеп Тайіп Ердоган.

Оприлюднення секретних документів панамської юридичної компанії Mossack Fonseca фінансувалося урядом США та американським мільярдером Джорджем Соросом.

На сайті WikiLeaks сьогодні опублікували, імовірно, секретний звіт ЄС про боротьбу з міграцією.

Ассанж має право на свободу пересування і компенсацію.

Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж обіцяє дати згоду британській поліції на арешт у п'ятницю, якщо розслідування ООН щодо його переховування в посольстві Еквадору визнає це затримання незаконним.

Еквадор і Швеція підписали угоду, яка дозволить допитати засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа в посольстві Еквадору в Лондоні, де він знаходиться протягом більше ніж трьох років.