Ryanair

Чого Омелян “довбає” Балчуна? Може, йдеться про гроші? Великі гроші, які нарешті почала заробляти “Укрзалізниця”. І які перестав заробляти той, хто заробляв їх раніше, коли державна “УЗ” була збитковою.

Прем'єр-міністр вважає, що аеропорт Гостомеля має стати базовим для всіх лоукостів України, після відповідних інвестицій в летовище.

Компанія пропонує оформити повернення грошей, яке буде проведено протягом 21 дня, або безкоштовно перебронювати квитки на рейси з найближчих аеропортів.

Львів’яни взяли участь у масштабному флеш-мобі «Зберегти Ryanair»

Завтра, 13 липня, о 18.00 год. на паркінгу «Арени Львів» 500 машин сформують назву ірландської авіакомпанії, яка нещодавно відмовилась працювати в Україні.

Авіакомпанія Ryanair не літатиме з Києва і Львова на одинадцяти напрямках, оскільки не домовилася про умови співпраці з аеропортом “Бориспіль”. А без рейсів до Києва “Раян” не хоче літати і до Львова. Раніше відбулися невдалі переговори авіакомпанії з аеропортом “Жуляни”. Обидва київські летовища дійшли висновку, що вимоги компанії “Раянейр” надмірні.

Одна з найбільших лоукост-авіакомпаній Європи Wizz Air запустила тарифи на скасовані рейси Ryanair вартістю від 15 євро.

5 липня Міжнародний аеропорт Бориспіль підписав договір з ірландським лоукостером Ryanair.

Найбільша європейська лоукост-авіакомпанія Ryanair почне польоти зі Львова до Меммінгена (Німеччина) у вересні поточного року, а не наприкінці жовтня, як планувала раніше, через великого попиту на цей маршрут з боку українців.

Міністр інфраструктури запевнив, що лоукостер буде літати з Борисполя.

Ірландський лоукостер Ryanair, який планує у вересні розпочати польоти в Україну, не планує літати в Харків.

На сайті Ryanair з'явилися в продажу квитки на рейси з України