Ryanair

Авіакомпанія Ryanair скасує ще 400 000 попередньо проданих квитків за період з листопада цього року до березня 2018 року.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян сподівається, що ірландський авіаперевізник Ryanair зайде в Україну не пізніше осені 2018 року.

Авіакомпанія Ryanair має намір почати здійснювати польоти з аеропорту «Бориспіль» вже у 2018 році

Авіакомпанія Ryanair назвала необґрунтованими юридичними погрозами дії МАУ щодо подачі позовів про визнання незаконним меморандуму між Міністерством інфраструктури та Ryanair.

Ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок, тому що в країні не було стратегічного бачення галузі авіаперевезень в цілому.

Українська авіакомпанія МАУ просить суд визнати недійсним договір про обслуговування аеропортом «Львів» рейсів авіакомпанії Ryanair.

Ірландський лоукостер Ryanair має намір знизити тарифи на перельоти на 7−9 відсотків.

Чого Омелян “довбає” Балчуна? Може, йдеться про гроші? Великі гроші, які нарешті почала заробляти “Укрзалізниця”. І які перестав заробляти той, хто заробляв їх раніше, коли державна “УЗ” була збитковою.

Компанія пропонує оформити повернення грошей, яке буде проведено протягом 21 дня, або безкоштовно перебронювати квитки на рейси з найближчих аеропортів.

Львів’яни взяли участь у масштабному флеш-мобі «Зберегти Ryanair»

Завтра, 13 липня, о 18.00 год. на паркінгу «Арени Львів» 500 машин сформують назву ірландської авіакомпанії, яка нещодавно відмовилась працювати в Україні.

Авіакомпанія Ryanair не літатиме з Києва і Львова на одинадцяти напрямках, оскільки не домовилася про умови співпраці з аеропортом “Бориспіль”. А без рейсів до Києва “Раян” не хоче літати і до Львова. Раніше відбулися невдалі переговори авіакомпанії з аеропортом “Жуляни”. Обидва київські летовища дійшли висновку, що вимоги компанії “Раянейр” надмірні.

Одна з найбільших лоукост-авіакомпаній Європи Wizz Air запустила тарифи на скасовані рейси Ryanair вартістю від 15 євро.

5 липня Міжнародний аеропорт Бориспіль підписав договір з ірландським лоукостером Ryanair.

Найбільша європейська лоукост-авіакомпанія Ryanair почне польоти зі Львова до Меммінгена (Німеччина) у вересні поточного року, а не наприкінці жовтня, як планувала раніше, через великого попиту на цей маршрут з боку українців.