Тарифи

НКРЕКП оголосило про план підвищити тариф теплової генерації на 25% або на 12,5 мільярда гривень на 2018 рік.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, погодила зміни граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги з 1 січня 2018 року.

Міністр Насалик говорить, що фінансові підстави для підняття тарифів відсутні

Управління соціального захисту ЛМР нагадує, що відповідно до внесених раніше змін, тепер сукупний дохід сім’ї розраховується за два квартали перед місяцем звернення за субсидією.

А вже наступного року за блакитне паливо можемо платити на 19% більше.

З 1 жовтня 2017 Укртелеком ввів в дію нові тарифи на фіксований телефонний зв'язок.

Українці, які користуються електроопаленням, з 1 жовтня будуть платити за електроенергію за пільговим тарифом 90 копійок за кВт-год.

«Укрзалізниця» пропонує з 2018 року прив'язати тарифи на залізничні вантажоперевезення до індексу цін промислових виробників.

Державна регуляторна служба України запропонувала переглянути обсяг підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення в країні.

Популярний сервіс виклику таксі знову підняв ціни на свої послуги

Вчора мусив політкоректно пояснювати своїм студентам ідеї «прямої демократії» та «референдумів про податки і тарифи», які Саакашвілі озвучив у Чернівцях.

Тарифи на електричну енергію в Україні є найнижчими в Європі.

Відсьогодні у Львові збільшили тарифи на вивезення сміття для населення.

Львівське обласне територіальне відділення антимонопольного комітету погодило проект рішення про встановлення тарифів на проїзд в електротранспорті Львова.

У фінансовому плані ПАТ «Українська залізниця» на 2017 рік передбачається зменшення обсягу пасажирських перевезень без подорожчання вартості проїзду.