Тарифи

Державна регуляторна служба України запропонувала переглянути обсяг підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення в країні.

Популярний сервіс виклику таксі знову підняв ціни на свої послуги

Вчора мусив політкоректно пояснювати своїм студентам ідеї «прямої демократії» та «референдумів про податки і тарифи», які Саакашвілі озвучив у Чернівцях.

Тарифи на електричну енергію в Україні є найнижчими в Європі.

Відсьогодні у Львові збільшили тарифи на вивезення сміття для населення.

Львівське обласне територіальне відділення антимонопольного комітету погодило проект рішення про встановлення тарифів на проїзд в електротранспорті Львова.

У фінансовому плані ПАТ «Українська залізниця» на 2017 рік передбачається зменшення обсягу пасажирських перевезень без подорожчання вартості проїзду.

Ірландський лоукостер Ryanair має намір знизити тарифи на перельоти на 7−9 відсотків.

Якщо сім’я не використала всієї суми наданої субсидії, різницю повернуть до бюджету. На грошову компенсацію зможуть претендувати лише ті, хто має індивідуальне опалення.

Кабінет Міністрів України не погодив підвищення тарифів на газ, закладене у фінплані «Нафтогазу».

Одна з найбільших лоукост-авіакомпаній Європи Wizz Air запустила тарифи на скасовані рейси Ryanair вартістю від 15 євро.

Водночас знижується тариф на опалення.

Компанія Укрпошта знижує тарифи на доставку відправлень з регіонів в село для сервісів «Укрпошта Експрес» і «Укрпошта Стандарт» з 1 липня. Про це повідомила прес-служба поштового оператора.

Міський голова Львова Андрій Садовий виступає проти підняття тарифів в транспорті.

З 1 травня 2017 року Кабінет Міністрів України змінив умови призначення субсидій.