Тарифи

Якщо сім’я не використала всієї суми наданої субсидії, різницю повернуть до бюджету. На грошову компенсацію зможуть претендувати лише ті, хто має індивідуальне опалення.

Кабінет Міністрів України не погодив підвищення тарифів на газ, закладене у фінплані «Нафтогазу».

Одна з найбільших лоукост-авіакомпаній Європи Wizz Air запустила тарифи на скасовані рейси Ryanair вартістю від 15 євро.

Водночас знижується тариф на опалення.

Компанія Укрпошта знижує тарифи на доставку відправлень з регіонів в село для сервісів «Укрпошта Експрес» і «Укрпошта Стандарт» з 1 липня. Про це повідомила прес-служба поштового оператора.

Міський голова Львова Андрій Садовий виступає проти підняття тарифів в транспорті.

З 1 травня 2017 року Кабінет Міністрів України змінив умови призначення субсидій.

З 12 травня для жителів окремих українських населених пунктів подорожчала холодна вода.

В «Урядовому кур’єрі» опубліковано рішення Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг, яким скасовується введення абонентської плати за газ.

Українцям, які мали субсидії і заощадили на опаленні, уряд пообіцяв грошову винагороду.

«Укрзалізниця» з 1 червня планує підвищити тарифи на вантажні залізничні перевезення на 20-25%.

В ПАТ «Укрзалізниця» очікують отримати додаткові 7 млрд грн від підвищення тарифів, яке, згідно з фінпланом підприємства, має розпочатися 1 червня.

Нова методологія та тарифи на розподіл природного газу дозволять зменшити тарифи на теплову енергію і відповідно розмір платіжки за послугу з централізованого опалення для населення.

Раніше регулятор скасував своє рішення щодо запровадження абонплати за розподіл газу, відправивши його на доопрацювання.

Абонплата за газ буде фіксованою для 1 кубометра спожитого газу, тобто, залежатиме від місячного обсягу споживання.