Скандал

Суддя Вікторія Кицюк відмовилася реагувати на зауваження поліцейських та показувати документи.

Дорогі покупці мережі книгарень “Є”!

І може накликати на Росію нові санкції.

Климовича зі скандалом переобрали головою Львівської обласної організації НСЖУ, а новоприйнятого Хом'яка не спромоглися зі Спілки виключити.

Слова “Трамп” і “скандал” уже давно стали практично синонімами.

Міська рада судиться з інвестором за скасування договору оренди ділянки. Перші два суди — не на користь мерії.

Після скандального затримання поліцією, з підозрою на керування автомобілем в нетверезому стані, голова Жовківської РДА Надія Щур написала заяву на звільнення.

Міністр економіки Чилі Луїс Феліпе Сеспедес довелося виправдовуватися за неочікуваний подарунок, яку він отримав в подарунок від асоціації виробників та експортерів країни (Asexma).

Новообраний президент США Дональд Трамп ще не пройшов інавгурацію, але вже продемонстрував світові, що встановлюватиме власні правила на міжнародній арені.

Футбольний функціонер назвав рішення «неадекватним і надмірним» і заявив про намір юридично опротестувати застосовані до нього санкції.

У мережі з’явилося відео, як напередодні бійці 93 окремої механізованої бригади затримали офіцерів командного складу в нетверезому вигляді та передали їх у Військову службу правопорядку.

Через напад на американського дипломата в Москві США вислали двох російських офіційних осіб.

Кандидат у члени ЦВК, висунута фракцією «Блок Петра Порошенка» Ольга Лотюк — дочка екс-заступника генпрокурора Степана Лотюка. Він фігурує у корупційному скандалі щодо продажу майна Міноборони на Печерську.

Міністр культури Євген Нищук домовився про зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Польщі в Україні Генріком Литвином.

Не встиг світ боксу відійти від новини про допінг, як британські таблоїди звинуватили чемпіона світу в іншому гріху.