Скандал

Російська співачка українського походження Наташа Корольова, якій заборонено в’їжджати в Україну, гнівним антиукраїнським постом у соцмережі підтримала співачку Лоліту, яку теж не впускають в Україну.

Міністр культури України Євген Нищук прокоментував висловлювання українського співака Івана Дорна в інтерв'ю російським журналістам.

Не всі артисти, які публічно проявляють нібито свою любов до України, є її патріотами.

У моїй пам’яті чітко закарбувався момент, коли Іван Дорн у липні 2014 року вийшов на сцену “Нової хвилі” в Юрмалі у футболці з великим тризубом та заспівав пісню українською.

У США пасажира United Airlines силою змусили покинути його літак, оскільки не вистачало місць для співробітників авіакомпанії.

У закладі для дітей з вадами слуху та мовлення вибухнув скандал.

Участь представника Вірменії на «Євробаченні» в Києві поставлено під сумнів – на даний момент українські спецслужби перевіряють представницю країни Арцвік Арутюнян на предмет відвідування окупованого Криму з концертами в обхід України.

 В соцмережах фанати місцевого футбольного клубу закликають бойкотувати матчі «Олімпіка».

Ситуація довкола смерті міського голови Луцька набирає скандальних обертів.

Американська кіноакадемія більше не буде співпрацювати з винуватцями плутанини з конвертами на церемонії вручення «Оскарів».

Суддя Вікторія Кицюк відмовилася реагувати на зауваження поліцейських та показувати документи.

Дорогі покупці мережі книгарень “Є”!

І може накликати на Росію нові санкції.

Климовича зі скандалом переобрали головою Львівської обласної організації НСЖУ, а новоприйнятого Хом'яка не спромоглися зі Спілки виключити.

Слова “Трамп” і “скандал” уже давно стали практично синонімами.