Скандал

Федерація Росії з біатлону змінила свій статус у Міжнародному союзі біатлоністів (IBU) через допінг-скандал.

Увечері 5 грудня у Лондоні пішла із життя у віці 75 років колишня модель Крістін Кілер. Весь світ про неї дізнався у 1963 році, коли вона стала фігуранткою так званої «справи Проф'юмо» – дипломатичний скандал між СРСР і Великою Британією.

Спроба арешту в центрі Києва екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі є ганьбою для СБУ, ГПУ і поліції, а також безпорадною акцією людей президента Петра Порошенка, який намагається усунути свого колишнього друга з української політичної гри.

Колишній боєць добровольчого батальйону «Карпатська Січ» Володимир Гапун, який став учасником мовного конфлікту в одному з львівських ресторанів, подав заяву в поліцію на дії охорони закладу.

Секс-скандал навколо Гарві Вайнштейна набрав нових обертів.

У донецькому «Шахтарі» відповіли з приводу скандалу навколо акції «Мій тато — герой». Перед початком матчу проти «Олімпіка» гравці двох донецьких клубів, а також діти, які супроводжували футболістів, не наділи футболки на підтримку бійців АТО.

Колишня керівниця Департаменту фінансового контролю Національного агентства з питань запобігання корупції Ганна Саломатіна оприлюднила листування в месенджері з чиновником Адміністрації президента Олексієм Горащенковим.

Віце-спікер Державної думи Росії Петро Толстой назвав Україну «територією РФ».

В оцінці непристойної поведінки директора школи щодо учнів підпорядкованого йому закладу склалася кругова порука.

Після звинувачення українського журналіста Павла Шаройка в шпигунстві Україна перенесла деякі офіційні візити в Білорусь.

МЗС Сербії зробило чергову різку заяву після повернення відкликаного українського посла Олександра Олександровича в Белград.

У селі Вербовець на Закарпаття у місцевій школі 25-річна вчителька математики Вікторія Пенцкофер намалювала червоною ручкою «трійку» прямо на чолі. учениці п'ятого класу – 10-річній Анабеллі Нодь.

 За словами деяких постраждалих, Роуз ходив голим в їх присутності.

«Російський» Крим у матеріалах газети The New York Times не означає визнання анексії.

У Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького новий виток скандалу.