Скандал

Участь представника Вірменії на «Євробаченні» в Києві поставлено під сумнів – на даний момент українські спецслужби перевіряють представницю країни Арцвік Арутюнян на предмет відвідування окупованого Криму з концертами в обхід України.

 В соцмережах фанати місцевого футбольного клубу закликають бойкотувати матчі «Олімпіка».

Ситуація довкола смерті міського голови Луцька набирає скандальних обертів.

Американська кіноакадемія більше не буде співпрацювати з винуватцями плутанини з конвертами на церемонії вручення «Оскарів».

Суддя Вікторія Кицюк відмовилася реагувати на зауваження поліцейських та показувати документи.

Дорогі покупці мережі книгарень “Є”!

І може накликати на Росію нові санкції.

Климовича зі скандалом переобрали головою Львівської обласної організації НСЖУ, а новоприйнятого Хом'яка не спромоглися зі Спілки виключити.

Слова “Трамп” і “скандал” уже давно стали практично синонімами.

Міська рада судиться з інвестором за скасування договору оренди ділянки. Перші два суди — не на користь мерії.

Після скандального затримання поліцією, з підозрою на керування автомобілем в нетверезому стані, голова Жовківської РДА Надія Щур написала заяву на звільнення.

Міністр економіки Чилі Луїс Феліпе Сеспедес довелося виправдовуватися за неочікуваний подарунок, яку він отримав в подарунок від асоціації виробників та експортерів країни (Asexma).

Новообраний президент США Дональд Трамп ще не пройшов інавгурацію, але вже продемонстрував світові, що встановлюватиме власні правила на міжнародній арені.

Футбольний функціонер назвав рішення «неадекватним і надмірним» і заявив про намір юридично опротестувати застосовані до нього санкції.

У мережі з’явилося відео, як напередодні бійці 93 окремої механізованої бригади затримали офіцерів командного складу в нетверезому вигляді та передали їх у Військову службу правопорядку.