Скандал

У місті Барлінек ув Польщі власник одного з магазинів розмістив табличку, яка закликає перевіряти кожного громадянина України на касі.

29 вересня міністр охорони здоров'я США Том Прайс подав у відставку зі свого поста, в зв'язку зі скандалом навколо чартерних рейсів.

Цьогорічний Форум видавців мало чим відрізнявся від попередніх — попри традиційну тисняву і штовханину,  змучені, але щасливі відвідувачі йшли додому з повними торбами дорогих книжок. Як написала у соцмережі одна моя знайома: “Знову накупила купу книжок, тепер головне — знайти час їх прочитати”.

Відомий український туроператор Coral Travel без згоди своїх клієнтів порушив оплачений договір, переселивши їх в інший готель, при цьому відмовившись повертати гроші.

Міністр закордонних справ ФРН Зігмар Габріель перериває відпустку і повертається до Берліна.

Генеральний прокурор Юрій Луценко після сварки з депутатами залишив засідання регламентного комітету Верховної Ради, який розглядав подання на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Максима Полякова.

Росіянин Данило Медведєв зчинив серйозний скандал на легендарному тенісному турнірі Wimbledon.

У місті Немирів Вінницької області збирають підписи для того, щоб храм святителя Луки Кримського перейшов до Московському патріархату.

В епіцентрі гучної історії опинився Рішар Ферран, міністр регіонального розвитку, який перед цим був генеральним секретарем макроновського політичного руху «Вперед!»

Заступниця мера Самбора звинуватила шефа у спробі зґвалтування.

Російський співак Леонід Агутін склав вірш на честь Дня Перемоги, який викликав справжній ажіотаж у соцмережах.

Російська співачка українського походження Наташа Корольова, якій заборонено в’їжджати в Україну, гнівним антиукраїнським постом у соцмережі підтримала співачку Лоліту, яку теж не впускають в Україну.

Міністр культури України Євген Нищук прокоментував висловлювання українського співака Івана Дорна в інтерв'ю російським журналістам.

Не всі артисти, які публічно проявляють нібито свою любов до України, є її патріотами.

У моїй пам’яті чітко закарбувався момент, коли Іван Дорн у липні 2014 року вийшов на сцену “Нової хвилі” в Юрмалі у футболці з великим тризубом та заспівав пісню українською.