Скандал

Відомий український туроператор Coral Travel без згоди своїх клієнтів порушив оплачений договір, переселивши їх в інший готель, при цьому відмовившись повертати гроші.

Міністр закордонних справ ФРН Зігмар Габріель перериває відпустку і повертається до Берліна.

Генеральний прокурор Юрій Луценко після сварки з депутатами залишив засідання регламентного комітету Верховної Ради, який розглядав подання на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Максима Полякова.

Росіянин Данило Медведєв зчинив серйозний скандал на легендарному тенісному турнірі Wimbledon.

У місті Немирів Вінницької області збирають підписи для того, щоб храм святителя Луки Кримського перейшов до Московському патріархату.

В епіцентрі гучної історії опинився Рішар Ферран, міністр регіонального розвитку, який перед цим був генеральним секретарем макроновського політичного руху «Вперед!»

Заступниця мера Самбора звинуватила шефа у спробі зґвалтування.

Російський співак Леонід Агутін склав вірш на честь Дня Перемоги, який викликав справжній ажіотаж у соцмережах.

Російська співачка українського походження Наташа Корольова, якій заборонено в’їжджати в Україну, гнівним антиукраїнським постом у соцмережі підтримала співачку Лоліту, яку теж не впускають в Україну.

Міністр культури України Євген Нищук прокоментував висловлювання українського співака Івана Дорна в інтерв'ю російським журналістам.

Не всі артисти, які публічно проявляють нібито свою любов до України, є її патріотами.

У моїй пам’яті чітко закарбувався момент, коли Іван Дорн у липні 2014 року вийшов на сцену “Нової хвилі” в Юрмалі у футболці з великим тризубом та заспівав пісню українською.

У США пасажира United Airlines силою змусили покинути його літак, оскільки не вистачало місць для співробітників авіакомпанії.

У закладі для дітей з вадами слуху та мовлення вибухнув скандал.

Участь представника Вірменії на «Євробаченні» в Києві поставлено під сумнів – на даний момент українські спецслужби перевіряють представницю країни Арцвік Арутюнян на предмет відвідування окупованого Криму з концертами в обхід України.