Світ

Легенди і рекорди безсмертного Джимі Гендрікса.

Президент Європейської ради Дональд Туск зробив гучну заяву з нагоди святкування 60-річчя Римського договору, повідомляє УП.

Лідери Європейського союзу на саміті в італійській столиці підписали Римську декларацію, у якій викладені наміри посилювати ЄС та окреслені перспективи блоку на майбутнє.

Колишній президент Єгипту Хосні Мубарак вийшов на волю після 6 років ув'язнення за звинуваченнями в убивстві демонстрантів.

Як розповідають в західних джерелах, зіркова пара, яка півроку тому подала на розлучення, знову почала спілкуватись.

Представники Міжнародної слідчої групи встановили 120 осіб, які причетні до катастрофи літака рейсу МН17 у липні 2014 року.

Напередодні турецький президент Реджеп Ердоган звернувся зі словами звинувачення на адресу німецького канцлера Ангели Меркель, передає replyua.net.

Про весільні традиції, контракт між молодятами і «хрещення» немовлят.

Легенда рок-н-ролу Чак Беррі помер у віці 90 років.

Міністри фінансів країн «Великої двадцятки» на щорічній зустрічі не змогли домовитися про захист вільної торгівлі і боротьбу із протекціонізмом після того, як США відмовилися підписувати ‎документ.‎

Голландці не підтримали праворадикалів і не мають бажання виходити з ЄС.

Екс-президент Південної Кореї надто довіряла своїй подружці. А та «нагинала» бізнесменів, аби ті давали хабарі, – і витрачала їх на свої потреби…

Україна посіла восьме місце в десятці найнебезпечніших країн світу в рейтингу Global Peace Index.

Генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Ягланд заявляє, що права людини, демократія і безпека на всьому європейському континенті опинилися під загрозою.

Міжнародні донори на конференції зі збору коштів на рахунок ядерної безпеки в Києві ухвалили рішення про додаткові внески на реалізацію чорнобильських проектів на загальну суму 87,5 млн євро.