Світ

Як розповідають в західних джерелах, зіркова пара, яка півроку тому подала на розлучення, знову почала спілкуватись.

Представники Міжнародної слідчої групи встановили 120 осіб, які причетні до катастрофи літака рейсу МН17 у липні 2014 року.

Напередодні турецький президент Реджеп Ердоган звернувся зі словами звинувачення на адресу німецького канцлера Ангели Меркель, передає replyua.net.

Про весільні традиції, контракт між молодятами і «хрещення» немовлят.

Легенда рок-н-ролу Чак Беррі помер у віці 90 років.

Міністри фінансів країн «Великої двадцятки» на щорічній зустрічі не змогли домовитися про захист вільної торгівлі і боротьбу із протекціонізмом після того, як США відмовилися підписувати ‎документ.‎

Голландці не підтримали праворадикалів і не мають бажання виходити з ЄС.

Екс-президент Південної Кореї надто довіряла своїй подружці. А та «нагинала» бізнесменів, аби ті давали хабарі, – і витрачала їх на свої потреби…

Україна посіла восьме місце в десятці найнебезпечніших країн світу в рейтингу Global Peace Index.

Генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Ягланд заявляє, що права людини, демократія і безпека на всьому європейському континенті опинилися під загрозою.

Міжнародні донори на конференції зі збору коштів на рахунок ядерної безпеки в Києві ухвалили рішення про додаткові внески на реалізацію чорнобильських проектів на загальну суму 87,5 млн євро.

Країни ЄС та США мають продовжувати підтримувати Україну у її боротьбі з військовою агресією Росії.

Всесвітня організація охорони здоров'я закликала країни скасувати всі обмеження на торгівлю і поїздки до Гвінеї, Ліберії і Сьєрра-Леоне у зв'язку із закінченням режиму надзвичайної ситуації в галузі охорони здоров'я, що має міжнародне значення.

У цій міні-державі шалені ціни і сповільнений ритм життя.

В Ісландію їдуть за неймовірними пейзажами, здоров’ям та шматком… тухлої акули.