Світовий банк

У банку відзначили прогрес у реформуванні країни.

«Нафтогаз» підписав кредитну угоду на 478,285 млн євро з Світовим банком щодо фінансування імпорту компанією природного газу.

Світовий Банк прийняв рішення тимчасово забрати близько 220 мільйонів доларів з кредитного портфелю «Укравтодору».

«Нафтогаз» отримав гарантії від світового банку про надання кредиту розміром 500 млн доларів.

Президент Світового банку Джим Єн Кім був одноголосно переобраний на цей пост.

У Світовому банку констатують зростання показників бідності в Україні.

Нездатність України освоїти надані їй кошти – глобальна проблема, з якою стикаються всі її основні кредитори, заявила старший менеджер портфеля проектів Світового банку (СБ) в Україні Клавдія Максименко.

Прем’єр-мігністр України Володимир Гройсман в ході візиту до США провів перемовини з директором-розпорядником та головним операційним директором Світового Банку Шрі Мульяні Індраваті.

Аналітики Світового банку вважають, що у 2016 році економіка України повернулася до позитивної динаміки, і у I кварталі зафіксовано зростання ВВП на рівні 0,1%.

Президент України Петро Порошенко бере участь в засіданні регіональної групи Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

Світовий банк має намір виділити Україні 500 млн доларів США на закупівлю газу.

Більше 100 закладів первинної медичної ланки Рівненщини передбачається реконструювати за $25 мільйонів, виділених Світовим банком.

Прийняття цього закону дозволить залучити $700 млн у Світового банку для закупівлі газу.

Світовий банк знизив прогноз за цінами на нафту в 2016 році з $51 до $37 за барель.

На 2016 рік Світовий банк прогнозує зростання ВВП України 1%, сказав його директор по Україні, Білорусі та Молдові Чимяо Фан.