Світовий банк

Фіндопомога призначена для малих та середніх підприємств, які орієнтовані на експорт.

Для прискорення свого економічного відновлення Україні слід насамперед провести пенсійну, земельну, медичну та антикорупційну реформи.

Згідно з прогнозом Світового банку, в 2017 році українська економіка зросте на 2%, але реформи можуть прискорити зростання в перспективі до 4% у 2018−2019 роках.

Світовий банк готовий підтримувати уряд України у проведенні необхідних реформ та розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінансової підтримки.

У банку відзначили прогрес у реформуванні країни.

«Нафтогаз» підписав кредитну угоду на 478,285 млн євро з Світовим банком щодо фінансування імпорту компанією природного газу.

Світовий Банк прийняв рішення тимчасово забрати близько 220 мільйонів доларів з кредитного портфелю «Укравтодору».

«Нафтогаз» отримав гарантії від світового банку про надання кредиту розміром 500 млн доларів.

Президент Світового банку Джим Єн Кім був одноголосно переобраний на цей пост.

У Світовому банку констатують зростання показників бідності в Україні.

Нездатність України освоїти надані їй кошти – глобальна проблема, з якою стикаються всі її основні кредитори, заявила старший менеджер портфеля проектів Світового банку (СБ) в Україні Клавдія Максименко.

Прем’єр-мігністр України Володимир Гройсман в ході візиту до США провів перемовини з директором-розпорядником та головним операційним директором Світового Банку Шрі Мульяні Індраваті.

Аналітики Світового банку вважають, що у 2016 році економіка України повернулася до позитивної динаміки, і у I кварталі зафіксовано зростання ВВП на рівні 0,1%.

Президент України Петро Порошенко бере участь в засіданні регіональної групи Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

Світовий банк має намір виділити Україні 500 млн доларів США на закупівлю газу.