Світовий банк

Організації у спільному листі до уряду України вказали на недоліки у деяких пунктах, які можуть негативно позначитися на підтримці реформи.

Офіс ефективного регулювання – незалежна неурядова структура, створена за ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Світового банку та уряду Канади – проаналізував ведення бізнесу в Україні щодо інвестиційної привабливості та визначив найпривабливіші області для інвестування, серед яких Сумська, Івано-Франківська та Тернопільська.

Міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що Світовий банк за 25 років вклав в українські проекти 11,6 мільярда доларів.

Світовий банк планує закуповувати через ProZorro товари та послуги для своїх проектів в Україні.

Світовий банк оприлюднив новий прогноз щодо зростання ВВП України на 2018 та 2019 роки

Світовий банк виділив ₴20 млн на допомогу безробітним Львівської, Харківської і Полтавської області, у рамках реалізації пілотного проекту «Рука допомоги» у 2017 році.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом групи Світового банку Джимом Йонг Кімом.

СБ в звіті вказав, що в цілому валюти країн-сировинних експортерів, до яких він відніс і Україну, зміцнилися, а інфляція відступила.

Міжнародний валютний фонд та Світовий банк висловили свою підтримку урядовому законопроекту щодо реформування пенсійної системи, який розробили у Мінсоцполітики.

Фіндопомога призначена для малих та середніх підприємств, які орієнтовані на експорт.

Для прискорення свого економічного відновлення Україні слід насамперед провести пенсійну, земельну, медичну та антикорупційну реформи.

Згідно з прогнозом Світового банку, в 2017 році українська економіка зросте на 2%, але реформи можуть прискорити зростання в перспективі до 4% у 2018−2019 роках.

Світовий банк готовий підтримувати уряд України у проведенні необхідних реформ та розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінансової підтримки.

У банку відзначили прогрес у реформуванні країни.

«Нафтогаз» підписав кредитну угоду на 478,285 млн євро з Світовим банком щодо фінансування імпорту компанією природного газу.