Принцеса Діана

У Лондоні відбувся закритий урочистий прийом в Букінгемському палаці, який щороку влаштовує королева Єлизавета II.

Королівський стиль не підвладний часу. Це вкотре доводить герцогиня Кембриджська Кетрін, яка вийшла в світ у прикрасі королеви Єлизавети II.

Весілля леді Діани та принца Уельського було захоплюючою подією. Весь світ спостерігав за цією, здавалось би, казковою історією кохання,  якій, щоправда, не судилося мати щасливого кінця.

Скандальний фільм про принцесу Діану «В її власних словах» (In Her Own Words) показав британський телеканал Channel 4 ввечері 6 серпня. У відео Діана ділиться про життя з принцом Чарльзом.

Британські принци Вільям і Гаррі вирішили вшанувати свою загиблу 20 років тому матір — принцесу Діану, замовивши її статую в повний зріст.

Автомобілі, які колись належали знаменитостям і членам королівської сім'ї, продані на аукціоні за загальну суму понад 450 тисяч фунтів (565 тисяч доларів).

Кабріолет Audi, куплений принцесою Діаною в 1994 році, виставлений на продаж в рамках аукціону Jewels in the Crown «Коштовності корони».

31 серпня 1997 року в паризькому госпіталі померла 36-літня Діана Спенсер, принцеса Уельська. Того ж дня вранці вона отримала серйозні ушкодження під час автомобільної катастрофи. На місці інциденту загинув її супутник, Доді Фаєд і водій машини Анрі Поль.

Національний архів Великої Британії виклав у вільний доступ близько сорока мільйонів заповітів

У Львові відкрили перший в Україні соціальний мультиспортивний зал

Британський Скотланд Ярд знову взявся за справу загибелі принцеси Діани.

Головну героїню картини грає Наомі Уоттс (претенденткою на цю ж роль була Джессіка Честейн). У фільмі поставлено акцент на романтичні відносини, які склалися між леді Ді і хірургом Хаснатом Ханом (його роль виконує Невін Ендрюс). Принцеса і лікар познайомилися в 1995 році, коли Діана ще була заміжня за принцом Чарльзом. Вона розлучилася в 1996 році, а відносини з Ханом перервала в 1997-му, незадовго до загибелі в аварії в Парижі, який стався 31 серпня 1997 року.

Колекція із десяти суконь, які вдягала принцеса Діана, була продана на аукціоні за 1,2 мільйона доларів, — через шістнадцять років після смерті принцеси.

На інтернет-аукціон RR Auction, який почнеться в США через тиждень, виставлена фотографія принцеси Діани, що ніколи раніше не публікувалася, на якій вона сидить на колінах невідомого чоловіка.

31 серпня весь світ згадуватиме принцесу Діану, яка загинула 15 років тому в автомобільній катастрофі. За життя вона стала королевою сердець, а після смерті — легендою.