МВФ

Екс-заступника голови Національного банку Владислава Рашкована призначено заступником виконавчого директора від України у Міжнародному валютному фонді.

Міжнародний валютний фонд погодився скасувати вимогу про підвищення пенсійного віку.

Міжнародний валютний фонд виступає за скасування можливості громадянам, які не отримують житлові субсидії, платити за житлово-комунальні послуги в розстрочку.

Лагард також додала, що МВФ залишилося врегулювати кілька питань з українською владою.

Голова НБУ Валерія Гонтрева очікує отримання наступного траншу від Міжнародного валютного фонду в кінці лютого або на початку березня.

Міжнародний валютний фонд розраховує провести засідання Ради директорів щодо  третього перегляду програми EFF «протягом ближчих тижнів».

Зниження соціальних нормативів було однією з умов Міжнародного валютного фонду для отримання Україною наступного траншу кредиту.

За словами Данилюка, є більш справедливі інструменти досягнення мети реформи — зниження дефіциту Пенсійного фонду.

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявляє, що Міжнародний валютний фонд наполягає на підвищенні пенсійного віку в Україні.

Член Ради Нацбанку Василь Фурман пояснив, що кредит, який МВФ надав Україні, ми будемо віддавати протягом 3−5 років, причому з дуже низькими відсотковими ставками.

Україна повертатиме кредит МВФ упродовж 3−5 років з дуже низькими відсотковими ставками.

Міжнародний валютний фонд в найближчі тижні може запропонувати  Раді директорів завершити третій перегляд програми розширеного фінансування і виділити Україні четвертий кредитний транш у розмірі 1 млрд доларів.

Міжнародний валютний фонд зняв питання про підвищення пенсійного віку в Україні у рамках Меморандуму про співпрацю за програмою EFF.

Міністерство освіти і науки України зацікавлене у відновленні співпраці зі Світовим банком і сподівається на підтримку установи в проведенні реформ.

Україна сподівається на одержання ще 8 траншів кредиту за програмою EFF Міжнародного валютного фонду в обсязі 9,9 млрд доларів до кінця 2018 року.