МВФ

Україна виплатила Міжнародному валютному фонду 450 млн дол. за програмою Stand by від 2014 року. Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112, про це представник НБУ повідомив «Громадському».

Міжнародний валютний фонд розробив рекомендації щодо реформи Державної фіскальної служби.

Аналітики Міжнародного валютного фонду прогнозують підйом світової економіки за рахунок країн Європейського Союзу протягом наступних десятьох років.

Ключовими вимогами залишилися пенсійна реформа, приватизація і боротьба з корупцією.

У Міжнародному валютному фонді не виключають ще однієї світової фінансової кризи після горезвісної кризи 2008 року

За чинною програмою країна в разі виконання плану реформ повинна сумарно отримати 17,5 млрд дол. кредитних коштів до 2019 року.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що не варто не драматизувати ситуацію з можливою відстрочкою надання чергового траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Раніше місія фонду вказувала на необхідність технічного доопрацювання відповідних законопроектів.

П’ятий транш фінансової допомоги від МВФ розміром 1,9 мільярдів доларів буде виділений Україні не раніше осені цього року. Про це повідомляє Bloomberg.

Жером Ваше, який обіймав посаду постійного представника, повертається до штаб-квартири МВФ після чотирьох років роботи в Україні.

Сторони обговорили питання приватизації в Україні, банківської системи та боротьбу з корупцією.

Міністерство фінансів очікує отримання наступного траншу від Міжнародного валютного фонду влітку — на початку осені.

Міжнародний валютний фонд та Світовий банк висловили свою підтримку урядовому законопроекту щодо реформування пенсійної системи, який розробили у Мінсоцполітики.

Місія фонду завершила роботу в Україні.

Українська влада досягне консенсусу з місією Міжнародного валютного фонду, яка працює в Києві, і наша країна отримає п'ятий транш кредиту Фонду в рамках програми.