МВФ

Останні “розбірки” між Генпрокуратурою і НАБУ/САП відволікають від суті питання: ”Навіщо потрібні дві незалежні прокуратури, якщо в інших цивілізованих державах обходяться однією?”.

України 1 грудня перерахувала Міжнародному валютному фонду (МВФ) останній в цьому році платіж на $169 млн, або 114,3 млн SDR.

Україна 1 грудня перерахувала Міжнародному валютному фонду останній платіж у 2017 році на 169 мільйонів доларів, всього за рік виплачено 1,268 мільярда доларів.

Національний банк виступає за продовження діючої програми Міжнародного валютного фонду й початок нової програми МВФ для України.

Міжнародний валютний фонд висуває 4 вимоги до України для отримання наступного траншу.

Україна може отримати черговий кредитний транш МВФ в рамках програми EFF до кінця 2017 року.

Україна вже наблизилася до виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду (МВФ) для отримання чергового траншу в межах програми розширеного фінансування EFF. А тому на сьогоднішній день є усі підстави очікувати, що його виділення відбудеться до кінця поточного року.

Сильне зростання цін на газ може спровокувати соціальні протести.

Україна обговорить з Міжнародним валютним фондом (МВФ) ціноутворення на газ для населення наступного тижня у Вашингтоні

Біткойн та інші криптовалюти не несуть в собі загрози для світових центробанків і фіатних валют.

Проект комплексної реформи Державної фіскальної служби обговорив міністр фінансів Олександр Данилюк з представником Міжнародного валютного фонду Йостою Люнгманом.

Організації у спільному листі до уряду України вказали на недоліки у деяких пунктах, які можуть негативно позначитися на підтримці реформи.

У МВФ прогнозують повернення в Україну вже в «ближчому майбутньому» оціночної місії Фонду для проведення четвертого перегляду в рамках виділення наступного траншу програми розширеного кредитування EFF.

Україна отримає грошовий транш від МВФ до кінця 2017 року, якщо Верховна Рада ухвалить пенсійну реформу.

Перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девід Ліптон перебуватиме в Києві з офіційним візитом 12−14 вересня.