Діабет

Усі хвороби від нервів. Особливо діабет… Найчастіше саме стрес дає поштовх недузі – якщо людина має генетичну схильність до неї.

Учені з’ясували: молоді люди з нормальною вагою, які споживають шоколад і какао, захищені від діабету.

Якщо у сім’ї дитина з діабетом, дієти бажано дотримуватися всім членам сім’ї.

Про чоловіка, який їх розводить, хвора жінка дізналася з «Високого Замку»

20-річний хлопець для своїх рідних – як няня-доглядальниця, хоча сам хворіє на важку форму діабету

«Через сім років на діабет хворітиме… кожен п’ятий українець», – лякають експерти

Регулярне споживання антидепресантів сприяє розвитку діабету другого типу та ожиріння, з'ясували вчені з університету Саутгемптона.

Внаслідок досліджень вчені встановили, що для запобігання діабету ІІ типу необхідно вживати чорницю, яблука, груші, ізюм або виноград щонайменше тричі на тиждень.

Американські дослідники виявили гормон, який, можливо, допоможе лікувати діабет 1-го і 2-го типу.

Японське дослідження показало, що чоловіки, які часто їдять свиняче або яловиче м’ясо, в 1,4 рази більше схильні до діабету, ніж ті, хто вживає це м’ясо лише час від часу.

Благодійна програма «Контролюй свій цукор» у Львові

Американські вчені допомогли мишам позбутися діабету і ожиріння за допомогою ліків проти астми амлексанокса, пише видання Nature Medicine.

Люди, які знаходяться на дієті та їдять у першій половині дня, мають більше шансів схуднути. Ті ж, хто насолоджується трапезою на ніч, втрачають значно менше зайвих кілограмів та ризикують захворіти на діабет.
Про це йдеться в новому дослідженні, опублікованому на шпальтах часопису International Journal of Obesity, пише The Daily Mail.

Як захистити діабетику свою серцево-судинну систему?